PŘI NÁKUPU NAD 2.500 KČ GLS DORUČENÍ S KÓDEM „DOPRAVA“ ZDARMA 😊

Je šlechetné snažit se snížit negativní dopady lidského počínání na planetě. Ještě šlechetnější je však nezůstat pouze u jednoho kroku, ale posunovat činy dále. Toho se držíme i my v Happy Nature.  
„Nebýt papírovým brčkem v plastovém kelímku.“ Vizi poskytování oblečení vyrobeného s respektem k přírodě i k lidem posunujeme dále k ekologickému balení.  
Jak může takové ekologické balení zásilek vypadat? Končí to u recyklovaných obalů nebo může člověk pustit uzdu kreativitě a představivosti a v rámci ekologického balení přicházet s novými variantami? My v Happy Nature jsme uzdu pustili. Jak? Dozvíte se níže.

Činíme svět příjemnějším místem pro život – tak ho přeci „nezabordeluju“ 

V Happy Nature se držíme mise: činit svět příjemnějším místem pro život. Proto volíme varianty, které  tolik nezatěžují - ani přírodu a ani naše svědomí.  

Recyklované obaly 

Nepoužívat ekologické balení by nám s vizí, které se v Happy Nature držíme, přišlo jako kázat vodu a pít víno. Možnost, která člověka ve spojitosti s ekologickým balením automaticky napadne, je ekologický materiál. V Happy Nature používáme krabice z recyklovaného papíru a lepíme je páskami s lepidlem z přírodního kaučuku. To umožňuje našim zákazníkům snadno znovu recyklovat pomocí modrého kontejneru. Při prodeji udržitelné módy je pro nás používání recyklovaných obalů stěžejní, co když lze ale dělat i něco navíc? 

Ty máš krabici, já mám krabici 

Seznamte se s aplikací Kamsnim.cz. Díky této aplikaci nám mohou zákazníci donést jakoukoliv menší  krabici, kterou mají doma, a my ji následně využijeme pro balení objednávek. Naše zákazníky rovněž  podporujeme v tom, aby nám na prodejnu donesli krabici, ve které jim bylo oblečení zasláno. My ji rádi  použijeme znovu.  
Vedle toho na našem eshopu nabízíme variantu, kdy si zákazník může zvolit, že jeho objednávka bude zabalena do již použité krabice. Umírňujeme, kde se dá. 

Motivujeme se navzájem 

Vytváření příjemnějšího místa pro život není úkolem jedné osoby, ale nás všech. Rádi motivujeme naše zákazníky a snažíme se ke komunikaci přistupovat co nejosobněji. Dáváme si prostě záležet. Těší nás, když iniciativa pro hezčí svět nekončí pouze u koupě férově vyrobeného textilu, ale je v našich zákaznících podnícena touha přispět i jinou aktivitou. Ke každému balení přikládáme odpadkový pytel z kukuřičného škrobu, který může být využit k čistění přírody třeba na procházce, když „venčíte“ naše mikiny, trika, …. :) Jak byl kdo pilný lze zaznamenat na Odpadkovou mapu na našem e-shopu a svými činy pak motivovat další :)

Ekologické balení od značky Happy Nature

S láskou pro vás napsala: Kristýna