PŘI NÁKUPU NAD 2.500 KČ GLS DORUČENÍ S KÓDEM „DOPRAVA“ ZDARMA 😊

S čistým trikem i čistým svědomím - to je ekologické oblečení bez potisku

Jste už přehlceni množstvím barev a potisků na oblečení, nemůžete si mezi nimi vybrat to pravé? Nebo prostě jen chcete univerzálnější kousek do šatníku? Pak je možná právě pro vás tou správnou volbou sáhnout po svršku bez potisku. Minimalizace zátěže pro planetu takového kousku je pro někoho jen příjemný bonus, pro jiného ale může být i hlavní motivací.

Minimalismus na triku

Oblečení bez potisku, zvláště pak to vyrobené z udržitelných materiálů, má hned několik výhod. Hodí se téměř ke všemu, poslouží na párty i do kanceláře. Přitom najít v obchodě triko bez obrázku je docela kumšt. Místo toho narážíte na další a další motiv, který se vám nelíbí, nebo vám nic neříká. I když pro vás v Happy Nature tvoříme potisky s láskou, takové co korespondují s naší filozofií, víme že v dnešním přehlceném světě občas člověk nemá potřebu říkat svým vzhledem cokoli víc. A pak se takový kousek bez potisku hodí. Někdy je míň prostě víc. Proto i u nás v nabídce najdete celou paletu bio módy bez potisku.

Spojení s udržitelností

Textilní a módní průmysl je jedním z hlavních znečišťovatelů planety. Při výrobě a barvení konvenčních látek se spotřebovává obrovské množství vody a chemikálií. Nemluvě pak o používání chemických hnojiv, pesticidů nebo herbicidů při samotném pěstování bavlny a jiných základních materiálů pro výrobu látek. 
Pokud tedy chcete, aby vámi nošené oblečení zatěžovalo co nejmíň planetu i váš imunitní systém při jeho nošení, mělo by se vyrábět způsobem šetrným k životnímu prostředí a ze stejným způsobem pěstovaných surovin. Ekologii pak pomůže i jeho lokální výroba a distribuce. Férové pracovní podmínky dělníků ve výrobě by pro naše svědomí měly být samozřejmostí. Na to vše se snažíme tady v Happy Nature dbát.
Mezi udržitelné materiály patří Len, tencel vyráběný z obnovitelných dřevěných materiálů, viskóza tvořená umělými vlákny z buničiny nebo třeba Cupro, které vzniká jako „odpadní“ produkt bavlny a tvořeno je v uzavřené recyklaci (použité chemikálie i voda jsou znovu využívány). Pracuje se i na vývoji inovativních materiálů například z hub nebo mořských řas. Nejvyužívanější a nejznámější je ale jistě organická bavlna, kterou používáme i my v Happy Nature.

Happy Nature bez potisku

V naší nabídce najdete spoustu „prázdných“ triček, mikin a dalšího, jak jinak než vyrobených z kvalitní bio bavlny s certifikací. Mrkněte třeba na Pánské tričko Bez potisku – černé. Vyberou si u nás muži, ženy, děti i miminka. :) 

Slušivý kousek a dobrý pocit k tomu

S naší bio módou bez potisku navíc nezískáte jenom další kousek do šatníku z příjemné látky, který vám díky své kvalitě dlouho vydrží. Jako bonus vám přibalíme dobrý pocit z vědomí, že snižujete svůj dopad na planetu díky volbě udržitelného materiálu, dále minimalizovaný absencí odpadu vznikajícího při potisku (i když používáme ekologické vodou ředitelné barvy bez těžkých kovů a při tisku odpad i tak minimalizujeme na minimum). Výsadba 10 stromů za každý zakoupený kus je potom už jenom třešničkou na dortu.

Happy Nature pánské tričko bez potisku v černé barvě.Happy Nature dámský raglan bez potisku černobílý z bio bavlny.Happy Nature dámské tričko bez potisku ibiškové z bio bavlny.

S láskou pro vás napsala: Lucka