PŘI NÁKUPU NAD 2.500 KČ GLS DORUČENÍ S KÓDEM „DOPRAVA“ ZDARMA 😊

Česká zima umí být jako od Lady. Sněhové závěje, kam se jen podíváte. Sebou však přináší mrazivé večery, chladná rána a dny plné nízkých teplot. Pro tyto momenty se hodí produkty z bio bavlny, které vás perfektně zahřejí, a navíc budete mít jistotu, že nezatěžujete naši planetu. A kvalitu, která vydrží!

Happy Nature, česká značka zabývající se ekologickou výrobou z organické bavlny, přináší na trh řadu zajímavých produktů. Kromě čepic a dalších výrobků jsou to také tašky a batohy a ledvinky. Zapomenout nesmíme ani na láhve a termosky a plechové hrnky - Plecháčky, které využijete při stanování nebo na chatě.

Bio čepicí to nekončí

Uši už máte v teple. Teď ještě zbytek těla. V poslední době je stále oblíbenější funkční oblečení. Takové, které je šetrné k pokožce, vyrobené zpravidla z přírodních materiálů a reagující na změnu teploty. Kromě vlny to může být právě organická bavlna. Pro ženy jsou to bio podprsenky a dámské termo prádlo. Muži si zase přijdou na své v sekci pánské trenýrky nebo pánské termo prádlo.

Nekončí to ani spodním prádlem. U Happy Nature koupíte vše od šatů přes trička až po mikiny.

Kontaktujte Happy Nature

Nevíte si rady s výběrem? Kontaktujte Happy Nature. Poradíme vám se vším, co by vás jen mohlo zajímat a zodpovíme všechny vaše otázky. Skvělým rádcem vám bude i naše tabulka velikostí a pokud by vás zajímaly názory klientů, kteří u nás nakoupili před vámi, podívejte se na hodnocení a zkušenosti Happy Nature.

Zobrazit více...