PŘI NÁKUPU NAD 2.500 KČ GLS DORUČENÍ S KÓDEM „DOPRAVA“ ZDARMA 😊

Jen tak na běžné nošení, do města, k vodě či do práce. Bio kšiltovka se neztratí nikde. Organická bavlna je v poslední době hitem a to oprávněně. Způsob pěstování i zpracování je maximálně šetrný k přírodě, a to především v rámci dlouhodobé udržitelnosti. Stejně je tomu tak i s recyklovaným polyesterm. Ten je šetrný k planetě díky použití starých PET lahví, plastových zbytků či rybářských sítí. To šetří naše cenné neobnovitelné zdroje a energii při výrobě materiálu. A od koho, že byste si ji měli koupit? Zkuste se podívat na nabídku Happy Nature. Věříme, že si vyberete. Naše čepice a kšiltovky se neztratí nikde. Také tím podpoříte dva významné projekty rozšiřující povědomí o ekologii a stavu našich lesů. 

Sázíme stromy a Odpadková mapa

Projekt sázíme stromy vznikl na podporu českých lesů. Za každý produkt, který u nás objednáte, zasadíme deset stromů. Součástí každé objednávky je stromový certifikát. Odpadková mapa zase motivuje ke sběru odpadků v přírodě. Do každé objednávky přidáváme pytel na odpadky vyrobený z kukuřičného škrobu. Jakmile pytel naplníte, stačí udělat pár fotek, označit místo sběru na mapě a vše sdílet na stránkách projektu i sociálních sítích. Motivujete tak ostatní, aby se začali k přírodě chovat mnohem šetrněji, a především se i oni pustili do sběru odpadků.

Kšiltovka z férové bio bavlny či recyklovaného polyesteru

Všechny naše produkty jsou založeny na férové výrobě recyklovaného a bio oblečení. To znamená, že je celý proces výroby nejen maximálně ekologický, ale i lidé, kteří se na něm podíleli, jsou placeni férově. Během celého procesu nebyla využita dětská práce ani neetické přesčasy. Pracovníci nebyli ohroženi žádnými chemikáliemi během výkonu práce ani se nejednalo o lidi bez svobodné možnosti volby zaměstnání. Ekologický a zároveň i etický vůči přírodě je i tisk na oblečení a způsob, jakým balíčky balíme. Happy Nature se může pyšnit řadou certifikací recyklovaného a bio oblečení jako je GRS, FAIR WEAR, GOTS, PETA, OCS a další.
Zobrazit více...