PŘI NÁKUPU NAD 2.500 KČ GLS DORUČENÍ S KÓDEM „DOPRAVA“ ZDARMA 😊

Na túru, do posilovny, jen tak na doma nebo pro děti do tělocviku. A co teprve na běžné nošení do školy nebo do práce! Kvalitní bio tričko se neztratí nikde. Materiál je příjemný na dotek, a navíc příjemný a nedráždivý pro pokožku. Je proto vhodný pro každého s citlivou nebo ekzematickou pokožku. Bio bavlna neboli také organická bavlna je pěstována v duchu dlouhodobé udržitelnosti, fair trade, a především bez použití chemických přípravků, které jsou využívány u řady jiných, konkurenčních produktů. Jaké jsou její další benefity?

Organická bavlna - proč si ji vybrat?

Bio bavlna je celkově šetrná k přírodě, nejen k nám, lidem. Během jejího pěstování je spotřebováno až o 91 % méně vody, vliv na globální oteplování je až o 46 % menší a celková spotřeba energie je nižší až o 62 %. Přínosem je jednoznačně také snížení možné eroze půdy. Zní to jako pohádka? Přidejme navíc ještě okyselení prostředí, které je nižší až o 70 %. Po tomhle se musí stát bio trička a další produkty vyrobené z organické bavlny vaší volbou číslo jedna.

Bio trička. Aneb na vše máme certifikát

Máte obavy, že by to celé mohla být jen reklama? Nemusíte. Na vše máme ty nejpřísnější certifikace jako je GOTS či FAIR WEAR. Celkové pěstování, sklizeň i zpracování bio bavlny probíhá za těch definovaných podmínek bez použití chemikálií. A výsledek? Kromě bio triček jsou to třeba dámské šaty z bio bavlny nebo i dámské spodní prádlo z bio bavlny. Na své si přijdou ale i muži. Pro ty tu máme Pánské bio oblečení. Pro děti můžete vybírat ze dvou kategorií a to kojeneckého bio oblečení a dětského oblečení 3-14.

Zobrazit více...