PŘI NÁKUPU NAD 2.500 KČ GLS DORUČENÍ S KÓDEM „DOPRAVA“ ZDARMA 😊

Happy Nature bio šaty pro ženy jsou vyrobené z organické bavlny a jsou tak nekonečně příjemné a pohodlné. Najdete u nás elegantní dámské šaty z bio bavlny a šaty prona každou příležitost. Ideální bio šaty na léto jsou šaty na ramínka a šaty s krátkým rukávem. A naopak na zimu máme bio bavlněné šaty s kapucí tzv. mikinošaty, které mají dlouhý rukáv a skvěle vás zahřejí. Všechny naše šaty zlepší den vám i naší planetě výsadbou 10 stromů.

Šaty pro lepší planetu

Bio šaty jsou navíc ideální možností, jak vyjít vstříc přírodě i svému ekologickému přístupu k ní. Nebo s ním začít! Proč? Protože přírodu máme jen jednu, stejně jako planetu. Žádná planeta B na nás nečeká, takže bychom se k Zemi měli chovat tak, jak si zaslouží. S úctou a respektem za to, co vše nám poskytuje. Potravu, vodu a čerstvý vzduch, který pro nás neustále obnovují stromy. Právě na ně je zaměřen Happy Nature projekt Sázíme stromy. Za každý produkt, který si koupíte na našem e-shopu Happy Nature, zasadíme deset stromů. Můžete se tak zasloužit o nový les, aniž byste museli vyrazit ven s rýčem a semenáčkem. Pokud máte chuť rádi vás přivítáme na naší společné výsadbové akci, pro více info nás sledujte na 

Buďte in při každé příležitosti

U nás toho koupíte mnohem víc, nejen šaty z organické bavlny. U našich zákaznic jednoznačně vedou také dámské raglany, dámská tílka, dámské tepláky pro domácí pohodu a dámské kraťasy z organické bavlny pro teplé letní dny.

A pozor! U nás nakoupí také mužská část populace, v sekci pánské bio oblečení. Třeba pánské kalhoty z bio bavlny.

Bio šaty jsou jen začátek

Bio šaty a další kousky z bio bavlny jsou jen začátek. Přidat můžete i další eko kousky jako je rozložitelný zubní kartáček, kompostovatelný sáček na svačinu a podobně. Začněte svou inspiraci u nás a pokračujte, dokud nevybavíte celou domácnost. Inspiraci pro šetrný přístup k přírodě najdete i na blogu Happy Nature.
Zobrazit více...