PŘI NÁKUPU NAD 2.500 KČ GLS DORUČENÍ S KÓDEM „DOPRAVA“ ZDARMA 😊

Hodí se na doma, na zimní chatu, když se vrátíte po celém dni promrzlí z lyžování nebo jen tak na zahradu, když potřebujete hrabat na podzim listí. Eko mikina by neměla chybět v šatníku žádného milovníka ekologického přístupu k životu. Stejně jako další eko oblečení vyrobené z organické bavlny.

Organická bavlna a ekomikina

Z nabídky Happy Nature si vyberou všichni. Nejsou to pouze eko mikiny, které vám nabízíme. Najdete u nás také dámské kalhoty i pánské kalhoty. Pro ženy máme navíc v nabídce také dámské bio spodní prádlo, které vyhoví veškerým nárokům na pohodlí něžného pohlaví. Funkční a především 100% přírodní prádlo je výborným společníkem na každodenní nošení. Biooblečení je prostě TOP. Tomu se nic nevyrovná. Pokud potřebujete vybrat vhodný dárek, ale nevíte si rady s barvou nebo velikostí, zvolte dárkový poukaz a nechte na obdarovaném, ať si vybere sám.

Bio bavlna je pěstována bez použití chemických přípravků s ohledem na dlouhodobou udržitelnost. Všechny produkty od Happy Nature mají potřebné certifikace jako je GOTS či FAIR WEAR. Vždy víte, že bio bavlna byla vypěstována za férových podmínek.

Jsme v tom všichni společně

S výběrem vhodného e-shopu vám poradí zkušenosti a hodnocení od zákazníků. Ty jsou vždy k nezaplacení. Více o celkovém přístupu společnosti se dozvíte také na blogu. Vždy byste měli vědět nejen co, ale také od koho nakupujete.

Kdybyste si s něčím nevěděli rady, kontaktujte nás a společně vyřešíme vše, co potřebujete.

Zobrazit více...