PŘI NÁKUPU NAD 2.500 KČ GLS DORUČENÍ S KÓDEM „DOPRAVA“ ZDARMA 😊

Setkání celé bandy

Happy víkned

Z celého srdce tě zveme na další Happy víkend. 💚 Užijeme si spoustu her, koupačky, jógu, relaxaci, výlet, večerní táborák a skvělé jídlo. A co že to vlastně Happy víkend je? Kolem Happy a na Vědomích akcí je čím dále více lidí a my z toho máme obrovskou radost. 🥰 Chtěli jsme proto uspořádat setkání, kde se všichni budeme moci propojit a setkat se. A tak vznikl Happy víkend. 😍 Víkend, kde se potkáte s lidmi, které dobře znáte a zároveň poznáte nové přátele. 😊

Happy Banda - bohata veganska strava a jidlo
Happy Banda - hry a vedomy program

Kdy, kam a jak pojedeme

Praktické informace

Termín: 13. 9. - 15. 9. 2024. Příjezd v pátek a odjezd v neděli. 🤗 

Ubytování: Táborová základna v Ruprechtově. 😊

Jídlo a pití: Bohatá plná penze. Jídlo je bezmasé a povětšinou bez živočišných produktů.

Celková cena (se vším všudy: ubytování, jídlo, program a organizace) :

  • Brzká cena: 1 900 Kč (do 31. 5. 2024)
  • Standardní cena: 2 400 Kč (od 1. 6. 2024)
  • Dárcovská cena: + 500 Kč k aktuální ceně
  • Stipendijní cena: - 500 Kč od aktuální ceny

Přihlášení: Napiš Míše zprávu na IG / FB / e-mail (info@happynatre.cz) nebo využij FB událost: Happy víkend či přihlašovací formulář (dole pod fotkami).

Více info najdeš níže 😊

Termín a ubytování

Termín: Od pátku 13. 9. do neděle 15. 9. 2024. Příjezd je možný v pátek od 15:30 a odjíždět budeme v neděli po obědě. 🤗 Na místo se dopravíme společnou spolujízdou, kterou domluvíme před akcí podle možností všech účastníků.

Ubytování: Bydlet budeme v táborové základně v Ruprechtově umístěné v přírodě (cca 20min od Vyškova), kde budeme mít k dispozici dostatek místa i soukromí. Spát budeme v dřevěných chatkách po 4-8 lidech. Základna je skvěle leč jednoduše vybavena vším potřebným (WC, teplé sprchy, postele s matrací, jídelna, kuchyň, ...). 

Jídlo a pití

Bohatá plná penze vařená s láskou z kvalitních a povětšinou bio i domácích surovin. Den začíná bohatou snídaní (kaše, pomazánky, buchty, lívance či omelety) navazuje obědem (polévky, saláty či další jídla) a končí teplou vydatnou večeří. Dále je vždy během dne k dispozici ovoce, zelenina, sladké či slané mlsání a rozličné svačinky. Jídlo je vždy bezmasé a povětšinou i bez dalších živočišných produktů (snídaně obačasně doplňují domací vajíčka či bio sýr). K pití je kdykoliv k dispozici čaj, káva, mošt či kombucha. Celý pobyt je bez alkoholu. První společné jídlo je páteční večeře a poslední zase nedělní brunch (snídaňo-oběd).

Celková cena

Uvedená cena je se vším všudy a zahrnuje: ubytování, jídlo, program a organizaci.

  • Brzká cena: 1 900 Kč (platí pro každého, kdo zaplatí zálohu do 31. 5. 2024)
  • Standardní cena: 2 400 Kč (platí pro zálohy zaplacené od 1. 6. 2024)
  • Dárcovská cena: + 500 Kč k aktuální ceně (umožníš jet za stipendijní cenu někomu, kdo si nemůže dovolit plnou cenu.)
  • Stipendijní cena: - 500 Kč od aktuální ceny (chceš jet, ale kvůli ceně nemůžeš? Napiš nám o stipendijní cenu 😊)

Ptáš se jak může být cena tak nízká? Happy víkend je naše srdcová záležitost a chceme umožnit jet opravdu každému. Proto jsme se rozhodli standardní cenou pokrýt pouze nejnutnější náklady. Nebojte na kvalitě nešetříme a jídlo i ubytovaní bude pecka!

Přihlášení

Stačí se přihlásit na FB události: Happy víkend nebo napsat na IG / FB / e-mail: info@happynatre.cz. Využít můžete také přihlašovací formulář dole na stránce pod fotkami. V každém případě se s vámi já, Míša, obratem spojím a domluvíme se na všem potřebném 😊 

Program na který se můžeš těšit

-Setkání: Čas, kdy se budeme vítat, poznávat a vykládat. 😊 

-Venkovní hry: Společné venkovní mini hry během kterých rozpohybujeme tělo i zábavu. 😊 

-Jóga: Ranní protažení našeho těla si dopřejeme při společné józe.

-Výlet: Společný výlet do přírody a její prozkoumní.

-Táborák: Večerní oheň při kterém posedíme, povykládáme a jen tak budeme. 

-Relaxace: Chvíle odpočinku pro každého z nás.

-Přípravu společného jídla: Protože společně to jde vždy lépe. Jeden připraví tohle, druhý tamto a třetí bude odpočívat. A u dalšího jídla třeba naopak. 😊 Do hrnce pak vše přidám já a Jirka a dokončíme jídlo tak, aby nám všem chutnalo. Na každé akci nám společná příprava moc hezky fungovala a dopřávali jsme si tak čerstvě připravené výborné jídlo.

-A spoustu dalšího 😊

Kdo pro vás Vědomé pobyty připravuje?

Jsme Míša a Jirka

Společnou cestou kráčíme již několik let. Učíme se od sebe, prožíváme spolu veselé i těžké chvíle, jsme si oporou a společně tvoříme. V našich životech pro nás začalo být stále důležitější napojovat se na své srdce. A být tak k sobě i ostatním laskaví, milující, otevření, chápaví a upřímní. Rádi také hostíme, spojujeme a vytváříme příjemný prostor. Pečování o druhé nám dělá vesmírnou radost. Je to zkrátka něco, při čem se cítíme plní až po okraj. 😊 A tak začaly Vědomé pobyty. Chvíle, kde každý může být sám sebou. Chvíle, kdy jsme v napojení na sebe i přírodu. Chvíle, kde se potkáme s podobně naladěnými lidmi. Chvíle, kdy můžeme „jen“ být. 💚

Vědomé byti Jirka a Misa

Máš jakýkoliv dotaz nebo tě zajímá něco dalšího? 

Kontaktuj nás na IG / FB / e-mail 😊

Těšíme se na tebe 💚

Míša a Jirka

 

PŘEEDCHOZÍ HAPPY VÍKEND A JAK TO VYPADÁ V UBYTOVÁNÍ

První 4 fotky jsou z předešlích Happy víkendů a další 3 z táborové základny. 💚