PŘI NÁKUPU NAD 2.500 KČ GLS DORUČENÍ S KÓDEM „DOPRAVA“ ZDARMA 😊

10 stromů vyroste za každý produkt

Sázíme stromy

Za každý vámi zakoupený produkt vyroste 10 nových stromů. Protože věříme, že je důležité přírodě pomáhat. Koupí jakéhokoliv produktu podpoříte zalesnění krajiny, čistší ovzduší a vytvoříte zde lepší životní podmínky nejen pro vás, ale i pro další generace. Společně tak sázíme zelenější budoucnost.

SÁZENÍ STROMŮ
Sazeni stromu v Ceske Republice s Happy Nature a neziskovou organizaci Home for Trees
Sbírání odpadu v přírodě s Odpadkovou mapou Happy Nature

Čistší příroda díky Odpadkové mapě

Sbíráme odpad

Díky odpadkové mapě můžeme společně pomáhat přírodě. Sběrem odpadků odlehčíme, nejen našim lesům a lukám, ale i městům. Přidejte se, jako lovec odpadu a vyražte sami nebo s kamarády čistit přírodu ještě dnes. Své úlovky pak sdílejte na odpadkové mapě, kde svým sběrem inspirujte ostatní.

ODPADKOVÁ MAPA

Bio bavlna je udržitelná pro vás i planetu

Používáme bio bavlnu

Bio bavlna je plně ekologická surovina, která je velmi kvalitní, pohodlná a bezpečná. Při pěstování i následném zpracování certifikované bio bavlny se výrazně šetří voda, platí přísný zákaz použití chemikálií a jsou zaručené férové pracovní podmínky. Bio bavlna je tak dokonalá udržitelná volba pro váš šatník i pro naši planetu.

BIO BAVLNA
Happy Nature udržitelné oblečení z bio bavlny, která šetří přírodu
Férová výroba ekologického oblečení z bio bavlny pro udržitelnou značku Happy Nature

Při výrobě myslíme na lidi i přírodu

Vyrábíme férově

Naše produkty jsou vyrobené za férových podmínek pro lidi i přírodu. Od pěstování bio bavlny, přes zpracování látky, šití a potisk textilu až po odesílání balíčků. Věříme, že v dnešním světě, je právě odpovědná výroba a udržitelnost to nejdůležitější. A právě proto ji u každého našeho produktu pečlivě hlídáme.

FÉROVÁ VÝROBA

Hlídáme odpovědnou výrobu

Používáme certifikace

Naše oblečení splňuje ty nejpřísnější certifikace. Hlídají celou cestu produktu od pěstování bio bavlny až po férové pracovní podmínky. Díky nim si můžeme být jistí, že naše oblečení bylo vyrobeno zodpovědně a transparentně. Každá certifikace ale znamená a zaručuje něco jiného. Zjistěte proto více o jednotlivých certifikacích v našem přehledu.

CERTIFIKACE OBLEČENÍ
Přehled certifikací bio oblečení a udržitelné módy Happy Nature
Happy Banda aneb mladý tým udržitelné značky Happy Nature

Vždy s úsměvem a respektem k planetě

O nás

Jsme Happy Nature. Česká módní značka inspirovaná přírodou. Používáme ekologický textil a snažíme se věci dělat jinak - udržitelně. S úsměvem na tváři a s vámi po boku tvoříme příběh módy, která mění svět k lepšímu. Jsme veselý mladý tým, který spojuje především láska k přírodě. Objevte více naši Happy bandu a zjistěte, čemu se dále věnujeme.

O NÁS