PŘI NÁKUPU NAD 2.500 KČ GLS DORUČENÍ S KÓDEM „DOPRAVA“ ZDARMA 😊

Happy Nature udržitelná móda pro nejmenší a ekologické oblečení pro kojence miminka vyrobené šetrně. Kojenecké oblečení z bio bavlny nabízíme v pestrých barvách pro miminka různého věku. Všechno naše bio kojenecké oblečení je zdravé a krásně hebké díky certifikované organické bavlně. Máme bio oblečení pro novorozence s potiskem přírody nebo oblečení pro novorozence bez potisku. Tak jak je u nás zvykem, 10 stromů vyroste za každý produkt.

Zdravé kojenecké oblečení

Patříte mezi nastávající maminky a tatínky nebo už máte doma malého sviště, který se vozí v kočárku a začíná lézt po kolenou? Mrkněte na naše kojenecké bio oblečení pro nejmenší a oblečte své dítko nejen stylově, ale také do hebkého, a především zdravého oblečení z certifikované bio bavlny.

Všechny kousky od Happy Nature jsou nejen ideální volbou pro zdraví vašeho miminka, ale také šetrné k přírodě. Celý proces výroby je maximálně férový a to nejen k životnímu prostředí, ale také k lidem, kteří se na něm podílí. Sami teď víte, jaké to je mít doma malé dítě, takže oceníte, že při vzniku produktů nebyla použita dětská pracovní síla. Tohle vše a mnohem více dokládá řada certifikátů jako je FAIR WEAR, GOTS, PETA nebo OCS.

Buďte zodpovědní a jděte příkladem

Malé miminko si sice nevybere oblečení samo, ale vnímá, jaký máte přístup vy sami a jak poroste, budete pro něho čím dál tím větší inspirací. Jakmile bude starší, samo se začne přirozeně zajímat o otázky spojené s ekologií a hledat na ně odpovědi. Uvidí, jaký je váš vlastní přístup, pochopí, že je smysluplný a v dospělosti pro něho bude přirozené hledat si vlastní cesty k udržitelnému způsobu života. Dnes alternativní, v budoucnu doufejme běžné.

Bio oblečení pro miminka a dárkový poukaz

Nejste to vy, kdo má doma malé miminko, ale vaši přátelé nebo někdo z rodiny? Jestliže sami nemáte podobně staré dítě doma, může být těžké vybrat správný kousek jako dárek. Proto jsme pro vás připravili dárkový poukaz, který tohle dilema vyřeší za vás.

Také nás můžete kontaktovat nebo navštívit v prodejně v Brně a zeptat se na vše, co vás zajímá.
Zobrazit více...