PŘI NÁKUPU NAD 2.500 KČ GLS DORUČENÍ S KÓDEM „DOPRAVA“ ZDARMA 😊

Pro nejmenší to nejlepší. Zdravé a nápadité kousky pro ty nejmenší i ty krapet větší to je Happy Nature dětské oblečení z bio bavlny pro děti. Organická bavlna je zdravá, hebká a příjemná na pokožku, je to tak perfektní materiál ekologického oblečení pro děti. Proto je bio dětské oblečení základ každého dětského udržitelného šatníku. V nabídce máme například eko mikiny a eko trička pro děti, nebo kojenecké bio oblečení pro miminka, vše z bio bavlny a ekologickým potiskem. Navíc za každý náš udržitelný produkt pro děti vyroste 10 stromů.

Dětské bio oblečení

Dětská pokožka je citlivá, často ekzematická nebo jinak problémová. Bio oblečení pro děti je tou nejlepší volbou, která je šetrná nejen k dětské pokožce, ale také k přírodě. Happy Nature přináší na trh celou kolekci, a to v kategoriích kojenecké oblečení a dětské oblečení 3-14, kde můžete vybrat nejen vy pro své nejmenší, ale vyberou si tu i samy starší děti. Všechny kousky jsou v krásných přírodních barvách, s jednoduchým designovým potiskem ekologickou barvou. Pokud byste nevybírali pro vlastní děti, ale naopak byste rádi udělali radost jiné mamince, zvolit můžete také dárkový certifikát.

Zodpovědný přístup od malička

Výběrem bio oblečení pro děti nejen, že podporujete obnovu přírody a dlouhodobě udržitelný přístup, ale také vedete děti k jejich vlastnímu ekologickému cítění. Až vyrostou, smysl pro péči o přírodu pro ně bude přirozený, stejně jako sázení stromů nebo sběr odpadků.

Za každý zakoupený produkt totiž zasadíme 10 stromů a zároveň vám ke každé objednávce přidáme pytel na odpadky vyrobený z kukuřičného škrobu, abychom inspirovali i my vás. Odpadky můžete sbírat kdekoli. Úlovek následně vyfoťte a sdílejte na sociálních sítích.

Bio oblečení pro děti je jen začátek

Bio oblečením pro děti to nekončí. Kromě ekologického šatníku je můžete inspirovat také k používání ekologického vybavení do přírody nebo na chatu, jako jsou láhve a termosky a plechové hrnky - plecháčky. Kromě oblečení jsou tu i  tašky a batohy a ledvinky. Ty můžete nosit sami nebo je pořídit starším dětem.
Zobrazit více...