PŘI NÁKUPU NAD 2.500 KČ GLS DORUČENÍ S KÓDEM „DOPRAVA“ ZDARMA 😊

Hledáte vhodný dárek? Narozeniny, Vánoce nebo jen tak. Mikina z bio bavlny se hodí do každého šatníku. Zapomeňte na nekvalitní oblečení a darujte kousek, který má skutečnou hodnotu. Bio bavlna není pouze hitem současné doby, ale krokem správným směrem, krokem vedoucím k udržitelnosti. Je to dárek, který nejen udělá radost, ale zároveň podpoří zodpovědný přístup k životnímu prostředí. Planetu máme jenom jednu. A kde nakoupit? Třeba právě na Happy Nature.

Každá objednávka přinese zlepšení

Za každou objednávku, kterou uděláte na Happy Nature, zasadíme deset stromů. Pro zelenější planetu! Nejste to jen vy, kdo si přeje žít v lepším prostředí. Jsou to především vaše děti, pro které stromy vyrostou. Dovolte jim žít v přirozeném prostředí plném zdravé přírody, zvířat a hmyzu, který v posledních letech postupně mizí kvůli nesprávné péči nebo lépe řečeno nadbytečnému vměšování se do přirozeného stavu přírody.

Nejen mikina bio bavlna

Objednat přitom nemusíte pouze mikinu z bio bavlny. Na našem e-shopu najdete řadu dalších, zajímavých produktů, které vám mohou udělat radost a to dámské bio oblečení, pánské bio oblečení i dětské bio oblečení. V kategorii mikin jsou to třeba pánské crewnecky nebo pánské mikiny s kapucí.

A kdybyste si přece jen nevěděli rady s výběrem, zkuste se podívat na náš blog, kde na vás čeká velká porce inspirace. S výběrem konkrétní velikosti vám poradí naše tabulka velikostí bio oblečení. Vybrat si u nás můžete i osobně. Otevřena je pro vás prodejna Brno.

Zobrazit více...