O NÁS

Zjistěte více o nás, o značce Happy Nature a o naší vizi do budoucna.

Happy Nature

Milujeme přírodu a rádi jí pomáháme.

Proto vznikla česká značka Happy Nature, pod kterou vyrábíme udržitelnou módu z ekologického textilu potisknutou designem inspirovaným přírodou.

Naším cílem je udělat svět příjemnějším a čistším místem pro život.

Zakoupením produktů nám umožníte pomáhat planetě zasazením stromů na místech, kde je to zrovna nejvíce potřeba. Pomocí odpadkové mapy zase společně ulehčíme přírodě sběrem odpadu.

Věříme, že každá malá změna či pomoc jednotlivce má v dnešní době obrovský význam s globálním dopadem.

Díky tomu je pro nás každá vaše objednávka závazkem měnit svět o krůček k lepšímu.

Děkujeme vám za veškerou podporu a snahu nebýt lhostejní a pomáhat společně s námi.

O produktech Happy Nature

Máme rádi jednoduchou a stylovou módu, ale zároveň neradi zatěžujeme planetu výrobou klasického fast fashion textilu. Rozhodli jsme se jít ekologickou cestou a používat ve všech oblastech naší výroby jen udržitelné materiály. Ty nezatěžují životní prostředí a mají na planetu minimální negativní dopad. A to ať jde o textil, tiskařské barvy nebo i obalový materiál.

Naše udržitelná trička, mikiny a doplňky jsou vyráběny z ekologického textilu za použití 100 % bio bavlny. U některých produktů je pro dosažení maximálního komfortu přidáván recyklovaný polyester. Náš výrobce dodržuje standardy pro certifikaci GOTS, Vegan a Fair Wear textilií a při výrobě dbá na maximální možnou udržitelnou produkci ve všech směrech.

Příroda je nám také obrovskou inspirací při vytváření motivů, proto volíme vždy jednoduché a minimalistické designy, které máme s přírodou nejvíce spojeny. Designy pak pomocí vlastního potisku přenášíme na textil ekologickými barvami. Na závěr všechny produkty dokončujeme do posledních detailů. Díky našemu osobnímu vztahu ke všem výrobním procesům jsou výsledná trička, mikiny a všechny doplňky vyrobeny s láskou, kvalitou a pečlivostí.

JAK POMÁHÁME?

Pomáháme přírodě vysazením 10 stromů za každý vámi zakoupený produkt.

Navíc pomocí odpadkové mapy inspirujeme a motivujeme ke sběru odpadu.

Sázení stromů

Zakoupením jakéhokoliv produktu nám umožňujete zasadit 10 stromů. Díky těmto nově vzrostlým stromům společně podporujeme zalesnění přírody, zabraňujeme odvodnění oblastí a pomáháme k lepšímu a čistšímu ovzduší pro nás i další generace. Proto nám, ale i přírodě dělá každá objednávka velkou radost a těšíme se z možnosti pomáhat naší planetě touto cestou.

SÁZENÍ

STROMŮ

Sběr odpadu

Sběr odpadu

Naším cílem je sjednotit co nejvíce lovců odpadu, kteří rádi pomůžou s čištěním přírody. Proto jsme také vytvořili odpadkovou mapu, která slouží hlavně k inspiraci o sběru odpadu a k záznamu vašich úlovků v místech bydliště nebo na výletě po okolí. Naším cílem je dostat sbírání odpadu v přírodě do povědomí široké veřejnosti a poukázat na jeho důležitost.

Díky každému jednomu zvednutí odpadku se naše příroda může více zelenat a lépe dýchat.

SBĚR

ODPADU

JAK PROBÍHÁ VAŠE OBJEDNÁVKA?

Zajímá vás, jak probíhá vaše objednávka?

Podívejte se do zákulisí obchodu Happy Nature a do naší tiskařské dílny.

Vaše objednávka od A do Z

Po objednání vámi vybraného produktu dorazí objednávka k nám.

Juhúú!

Po odeznění prvotní radosti vám odesíláme informační e-mail se shrnutím objednávky a začínáme pracovat na plné obrátky.

Zkontrolujeme náš sklad textilu, vybereme nejpěknější kousek ve zvolené velikosti a hurá tisknout.

Každý kousek tiskneme pečlivě, a hlavně s láskou.

Po dokončení důležitých detailů balíme objednávku do eko obalů, přidáme vzkaz plný díků a pomocí vámi zvolené dopravy odesíláme v rozmezí do 5 prac. dní rovnou k vám domů.

Plní vděčnosti za vaši objednávku se těšíme na fotky a recenze od vás.

Ale tím to pro nás, a věříme, že ani pro vás, rozhodně nekončí!

Za každý produkt vyroste 10 krásných stromů, tam kde je to zrovna nejvíce potřeba.

Navíc vás v lokální výzvě prosíme o pomoc při čištění přírody sběrem odpadků ve vašem okolí. Váš úlovek můžete následně sdílet v odpadkové mapě a zaznamenat tak místní dopad.

Každá objednávka nám proto dělá obrovskou radost a jsme rádi, že můžeme společně pomáhat přírodě a dělat svět lepším místem pro život.