DOPRAVA NAD 2.000 KČ ZDARMA :)

Z lásky k přírodě a z lásky k lidem

Mise Happy Nature

Našim cílem je udělat planetu příjemnějším místem pro život. Proto jsme založili českou značku Happy Nature. Nabízíme bio oblečení s přesahem a měníme tak svět módy na udržitelný. Oblečení z bio bavlny, ekologický potisk a sázení 10 stromů za každý produkt nám udává směr naší cesty. Naše vize férové planety pak zase jasný cíl. Přidejte se i vy na naši udržitelnou cestu a měňte s námi svět k lepšímu. Má to smysl.

Pro udržitelnou budoucnost

Oblečení s přesahem

V naší nabídce najdete ekologické oblečení vyrobené jen z bio bavlny a recyklovaných materiálů. Na všechny naše kousky tiskneme sami ekologickou barvou a dbáme ve všech směrech na ohleduplný přístup k planetě. Za každý prodaný produkt vyroste 10 nových stromů. A to díky spolupráci s organizacemi, které sází stromy v Česku i ve světě. Dále pak pomocí Odpadkové mapy a pytle v každém balíčku motivujeme k lokálnímu čištění přírody.

Jak pomáháme?

Sázením 10 stromů za každý zakoupený produkt a sběrem odpadu pomocí Odpadkové mapy.

Jak to u nás vypadá?

Zjistěte více o nás, o značce Happy Nature a o naší vizi do budoucna

Náš skvělý tým

Kdo je součástí Happy Nature?

Jsme veselý a kreativní tým, který spojuje především láska k přírodě. Objevte naši Happy bandu a zjistěte, čemu se kdo věnuje. Míša je naše sluníčko a stará se o celý chod objednávek. Její hlavní priorita je abyste odcházeli vždy spokojeni a rádi se k nám vraceli. Markétka myslí na každý detail a velmi pečlivě se věnuje samotné expedici balíčků. Šití se nevěnuje nikdo jiný, než královna všech švadlenek naše skvělá Klárka. Hlavním tiskařem je veselý Vítek, který pro vás tiskne s velkou pečlivostí a radostí. No a v neposlední řadě je tady vtipálek Jirka, bez kterého by to nefungovalo. Stará se hlavně o technické zázemí a vymýšlí co nového bychom pro vás mohli nachystat. Celou partu pečlivě hlídá zlatý pejsek Ebinka, která vás vždy ráda přivítá. Dohromady tvoříme nadšený tým, který je připravený plnit vaše přání. Osobně nás můžete poznat v naší prodejně v Brně.