PŘI NÁKUPU NAD 2.500 KČ GLS DORUČENÍ S KÓDEM „DOPRAVA“ ZDARMA 😊

Sbírat odpad může každý

Sběr odpadu

Odpadky do přírody nepatří, proto vznikl projekt Odpadková mapa. Naším cílem je sjednotit co nejvíce lovců odpadu a společně vyčistit přírodu. Samotná mapa pak slouží k záznamu úlovků a k inspiraci dalších lovců. Ať už nasbíráte celý odpadkový pytel nebo jen pár kousků, rozhodně tím pomůžete. Odpadky v přírodě se rozkládají i desítky let a některé, třeba jako sklo, se nerozloží nikdy. Tak neváhejte a pomozte přírodě lépe dýchat ještě dnes.

Staň se lovcem odpadu

Jak můžu pomoci?

Je to jednoduché a pomoci může každý. Vyražte sami nebo s kamarády do blízkého okolí. S sebou si vezměte dostatek odpadkových pytlů, rukavice na samotný sběr a hlavně dobrou náladu. Po vyčištění zvoleného úseku „úlovek“ spočítejte a vyfoťte. Po správné likvidaci odpadu přidejte počet nasbíraných pytlů na Odpadkovou mapu. Fotky z úklidu sdílejte na sociálních sítích. Pomáháte nám tak šířit povědomí o sběru odpadu a motivujete další lovce.

Odpadková mapa

Přidejte svůj sběr odpadu na Odpadkovou mapu nebo se inspirujte dalšími lovci.

PŘIDAT SBĚR ODPADU

Happy_Nature_hory

DODNES JSME SPOLEČNĚ SESBÍRALI

512

PYTLŮ ODPADU

Happy_Nature_Vlnky

Přidejte se na naše společné úklidové akce

Společný sběr odpadu

Společně to jde vždycky lépe, tak neváhejte a vyrazte s námi na příští sběr odpadu i vy. Úklidové akce pořádáme o víkendech napříč celou ČR. Termíny jsou celoročně, například ke Světovému dni úklidu či ke Dnu Země. Kromě skvělého pocitu z čisté přírody zažijeme také plno zážitků na čerstvém vzduchu. Sledujte nás pro nadcházející termíny a lokace úklidových akcí na Facebooku nebo Instagramu.