ODPADKOVÁ MAPA

Odpadková mapa slouží k inspiraci o sběru odpadu a k záznamu vašich úlovků.

Naším cílem je sjednotit co nejvíce lovců odpadu, kteří rádi pomůžou s lokálním čištěním přírody.

Lovci odpadu

Uvědomění o znečištění přírody a chuť pomoci nás přiměly k myšlence vytvořit odpadkovou mapu. Ta slouží jako inspirace pro každého lovce odpadu a pro zaznamenávání vašich odpadkových úlovků. Také díky ní můžeme sledovat celkový dopad a vyčištěná místa, která velkým dílem přispívají k čistší planetě.

Některé odpadky se rozkládají i desítky let a některé, třeba jako sklo, se nerozloží nikdy. Proto je sběr odpadu tak důležitý a každá pomoc se počítá. Ať už nasbíráte celý pytel nebo jen pár kousků, rozhodně tím pomůžete. Tak neváhejte, připojte se a pomozte přírodě lépe dýchat ještě dnes.

Jak můžu pomoci lokálně?

Je to jednoduché a pomoci může každý. Stačí říct kamarádům nebo rodině a vyrazit na úklid odpadu do blízkého okolí. Vezměte si s sebou dostatek pytlů na odpadky, rukavice na samotný sběr a hlavně dobrou náladu. Po vyčištění zvoleného úseku nebo naplnění všech pytlů (bohužel jde to rychleji než čekáte) si svůj “úlovek” přepočtěte na pytle nebo kilogramy a vyfoťte. Po správné likvidaci pytlů s odpadem můžete sdílet počet sesbíraných pytlů a fotky na odpadkové mapě. Nebo se na mapě můžete podívat na ostatní lovce a jejich úlovky, popřípadě se s někým v okolí spojit, seznámit a společnými silami sesbírat větší množství odpadu.

Budeme vděční za každé sdílení vaší fotky na sociálních sítích. Dáte tak najevo, že vám není lhostejné, kde a jak žijeme. Spousta lidí se také díky sdílení dozví, že sběr odpadu je běžný a není se za co stydět, spíš naopak.

Když k vaší fotce na sociálních sítích přidáte hashtag #lovecodpadu rádi se o ni podělíme také na našem Instagramovém profilu Happy Nature.

ODPADKOVÁ MAPA

Přidejte svůj vliv na odpadkovou mapu nebo se inspirujte dalšími lovci odpadu.

PŘIDEJTE SVŮJ VLIV

      HAPPY NATURE      

Email na obchod Happy Nature
Telefon na obchod Happy Nature

Měňte s námi svět k lepšímu. Má to smysl :)

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů

Happy Nature - s láskou z bio bavlny