PŘI NÁKUPU NAD 2.500 KČ GLS DORUČENÍ S KÓDEM „DOPRAVA“ ZDARMA 😊

Organické oblečení by nemělo chybět v šatníku nikoho, komu není cizí zodpovědný přístup. Vedle recyklovatelných kartáčků na zuby, přes opakovaně využitelné potřeby do domácnosti se jedná o volbu číslo jedna, která je tím nejlepším a zároveň nejjednodušším krokem k udržitelnému životnímu stylu.

Záleží na nás jako jednotlivcích ale i na celé společnosti, v jakém stavu po sobě zanecháme planetu pro příští generace. Na Happy Nature jsme pro vás spustili hned několik zajímavých projektů, abyste si nakupování užili ještě víc. Projekt sázíme stromy pomáhá zasadit 10 stromů za každý váš nákup a projekt sbíráme odpad navíc pomůže uklidit přírodu po méně zodpovědných lidech, kteří nemají problém odhodit odpadky kdekoli.

Organické oblečení s lehkostí

Často se setkáváme s názorem, že zodpovědný a ekologický přístup k přírodě vyžaduje především čas, potřebný pro nastudování veškerých důležitých informací a zvládnutí náročnějších nákupů. Dříve to tak možná bylo. Museli jste hledat velice pečlivě, abyste koupili produkty, které skutečně nezatíží planetu.

Dnes je naštěstí povědomí o bio bavlně a organickém oblečení z ní vyrobeném natolik rozšířené, že lze kvalitní kousky koupit i na e-shopech. Vybírat byste měli vždy podle toho, zda má obchod potřebné certifikace jako je GOTS či FAIR WEAR. To zaručí, že je oblečení, které koupíte, skutečně vyrobeno z organické bavlny.

Osobní přístup a prodejna Brno

Kvalitní e-shop poznáte i podle toho, že svým klientům poskytuje dostatek informací, například v rámci blogu. Bonusem je také možnost potkat se osobně, třeba v prodejně v Brně.

Zobrazit více...