PŘI NÁKUPU NAD 2.500 KČ ZÁSILKOVNA S KÓDEM „DOPRAVA“ ZDARMA :)

Pomáháme přírodě sázením stromů

10 stromů za produkt

Za každý zakoupený produkt pomůžeme planetě vysazením 10 stromů. Přispíváme tak přírodě a vytváříme zde lepší místo pro život. Díky každému tričku či mikině u vás v šatníku společně zalesňujeme naši zem. Stromy a lesy poskytují nenahraditelné přírodní bohatství, které slouží k zdravému chodu planety, lidí i zvířat. Proto společně s organizacemi Eden a Home for Trees sázíme stromy a děláme vše pro zelenější budoucnost.

Efektivní pomoc planetě

Jak stromy pomáhají

Každý zasazený strom produkuje velké množství kyslíku a pomáhá čistit ovzduší. Díky lesům dochází k obnově živin v půdě, zadržování vody nebo k ochraně před povodněmi. Zvířata ve zdravých lesích nacházejí přirozené prostředí pro svoji existenci a obživu. Sázení stromů je proto jednou z nejefektivnějších pomocí naší planetě. Tak neváhejte a pojďte s námi sázet zelenější budoucnost i vy.

S kým stromy sázíme

Pro co nejefektivnější výsledek výsadby stromů spolupracujeme s organizacemi Eden a Home for Trees.

Organizace Eden Reforestation

Nezisková organizace Eden Reforestation Project se zaměřuje na výsadbu stromů a zalesňování poškozených oblastí po celém světě. Organizace spolupracuje s tamními obyvateli, kteří se za férové mzdy starají o výsadbu, růst a ochranu lesů. Tato kooperace má řadu pozitivních sociálních a ekologických vlivů na naši planetu. Eden sází například v lokalitách Madagaskar, Nepál, Indonésie nebo Haiti.

Článek připravujeme :)

Organizace Home for Trees

Nezisková organizace Home for Trees se věnuje sázení stromů a jejich ochraně v České republice. Sází druhově a věkově rozmanité lesní systémy s převahou listnatých stromů tak, aby byly budoucí lesy odolnější vůči změnám klimatu a škůdcům. Pořádají výsadbové akce a semináře pro veřejnost, školy či firmy. Zapojit se můžete i vy a zažít den plný radosti při sázení nových stromů. S Home for Trees už jsme sázeli například v Brněnci, CHKO Broumovsko nebo u Ostředku.

Článek připravujeme :)

DODNES JSME SPOLEČNĚ ZASADILI

134.460

KRÁSNÝCH STROMŮ

Přidejte se na naše společné akce sázení stromů

Společná výsadba stromů

I vy se s námi můžete příště podílet na výsadbě stromů. Lokace vybíráme po celé ČR. Samotné sázení se koná nejčastěji o víkendu. Sázecí akce probíhá za přítomnosti lesníků, kteří nám vše ukážou a vysvětlí. Kromě skvělého pocitu z nově zasazených stromů si odnášíme i spoustu nových zážitků a přátelství. Sledujte nás na sociálních sítích, aby vám žádná výsadba neunikla :)