PŘI NÁKUPU NAD 2.500 KČ GLS DORUČENÍ S KÓDEM „DOPRAVA“ ZDARMA 😊

Naše produkty jsou vyrobeny z bio bavlny, jinými slovy také z ekologické či organické bavlny. Produkty z bio bavlny mají celou řadu výhod. Předně šetří vodu. Bio bavlna totiž potřebuje ke svému růstu až o 91 % méně vody ve srovnání s konvenčně pěstovanou bavlnou. Navíc je certifikovaná, což pro vás konkrétně znamená, že během jejího pěstování nebyly použity žádné chemické přípravky. Je proto vhodná pro citlivou dětskou pokožku a stejně tak prospěje i kůži nás dospělých.

Dalším plusem celého procesu jsou férové pracovní podmínky a dostatečné finanční ohodnocení pro všechny, kteří se na procesu podílí. Stejně jako bio kvalitu, i tohle zajišťuje řada přísných certifikací jako je GOTS nebo také FAIR WEAR.

Bio bavlna tričko a další produkty

Udržitelnost v každodenním životě. Ekologie. Tak bychom mohli nazvat proces, kterým každý den procházíme. Každodenní rozhodování se, co si dáme na svačinu a jaké produkty si koupíme. Jak naložíme s odpadem a jak jeho produkci co nejvíce minimalizovat. Jednou z možností je nákup bioproduktů, kterými může být mikina bio bavlna, bio tričko nebo bio šaty. Výběr je na vás. Jakmile však jednou zkusíte bio kvalitu, už nebudete chtít jiný materiál.

Máte otázky? Poradíme vám

Nevíte si rady s velikostí nebo vás zajímá něco ohledně výroby produktů z bio bavlny? Chcete více informací ohledně certifikátů nebo nevíte, jak se zapsat do naší odpadkové mapy? Obraťte se na nás a nechte si se vším poradit nebo nám jen pošlete zpětnou vazbu, kontaktujte nás.

Zobrazit více...