DOPRAVA NAD 2.000 KČ ZDARMA :)

Rozdíly konvenční a bio bavlny

Rozdíly konvenční a bio bavlny

U nás v Happy Nature najdete pouze oblečení vyrobené z bio bavlny. Zajímá vás proč? A hlavně, jaké jsou hlavní rozdíly konvenční bavlny a bio bavlny? Jedná se především o přístupu k chemikáliím pro postřik a hnojení, spotřebě vody a pracovním podmínkám pro lidi pracující v textilním průmyslu. Zjistěte sami, jak to tedy doopravdy s bavlnou je.


Ze starého nové - užitek pro nás i planetu

Ze starého nové - užitek pro nás i planetu

Zajímá vás, jak jsme ze starých skříní vytvořili krásné skříně na náš stánek? V Happy Nature rádi hledáme věci z druhé ruky. Nevytváříme tak zbytečný odpad a jako bonus ještě ušetříme i nějaké ty dukátky.


Vánoční jedlička, kterou lze zasadit Happy Nature

Vánoční jedlička

Zkuste to letos na Vánoce jinak. Pořiďte si místo velkého vánočního stromu vánoční stromek v květináči a na jaře ho zasaďte do lesa.

Díky svému rozhodnutí nejen ušetříte jeden pokácený strom, ale navíc jeden nový zasadíte! :)


Měníme černý pátek na zelený

Měníme černý pátek na zelený

Na zelený pátek sázíme místo slev stromy. Černý pátek nebyl nikdy naše parketa a tak jsme se rozhodli změnit jeho zvyklosti. Za každý produkt vyroste ještě o strom více. A to po celý týden. Sázejte s námi a místo slev, zasaďme les.


Jak minimalizovat odpad aneb zero waste život

Jak minimalizovat odpad aneb zero waste život

Chtěli byste minimalizovat odpad a snížit tak celkové množství vyprodukovaného odpadu na naši planetě? My, v Happy Nature, se o to napříč celým našimi životy snažíme. Přinášíme proto naše postřehy a tipy jak jednoduše odpad minimalizovat a žít více v souladu se zero waste principy. Pokud tě minimalizace odpadu a zero waste témata zajímají více, určitě čti dál. Máme tady pro tebe pár rad, o kterých třeba ještě nevíš ☺