PŘI NÁKUPU NAD 2.500 KČ GLS DORUČENÍ S KÓDEM „DOPRAVA“ ZDARMA 😊

Vítejte na Happy Nature blogu! Najdete zde blogové články ze světa udržitelné módy, ekologie a udržitelnosti. Jsme tady, abychom vás inspirovali a přinesli vám nejnovější informace o tématu, které je nám blízké. Našim cílem je podporovat udržitelnost a zdravý životní styl, a proto nabízíme širokou škálu bio oblečení, které je šetrné k životnímu prostředí a zdraví člověka.

Blogové články o udržitelnosti

Návštěvníci naší stránky zde mohou najít mnoho zajímavých blogových článků, které se věnují tématům jako je udržitelnost, bio oblečení, slow-fashion, šetrná domácnost a ekologický život. Naše články jsou napsány vášnivými nadšenci v oblasti udržitelnosti a slouží jako inspirace pro všechny, kteří chtějí žít šetrněji k planetě a sami sobě.

Novinky z bio světa

Naše stránka nabízí také nejnovější informace z bio světa. Jsou zde články o nových materiálech a technologiích, které jsou šetrné k životnímu prostředí. Dále najdete tipy na to, jak si zvolit správné bio oblečení a co je při nákupu důležité zohlednit.

Bio oblečení na našem e-shopu

Pokud hledáte kvalitní bio oblečení, máte štěstí! Na našem e-shopu nabízíme širokou škálu oblečení pro muže, ženy a děti. Můžete si zde koupit trička, košile, šaty, kalhoty a spoustu dalšího. Naše oblečení je vyrobeno z přírodních a ekologicky šetrných materiálů, jako jsou biobavlna nebo recyklovaný polyester. Navíc se vyznačuje vysokou kvalitou a pohodlností.

Výhody bio oblečení

Bio oblečení má mnoho výhod oproti tradičnímu oblečení. Je vyrobeno z přírodních materiálů, které jsou šetrné k životnímu prostředí a zdraví člověka. Materiály jsou šetrné k pokožce a zaručují vysokou kvalitu a pohodlí. Na naše oblečení tiskneme ekologickou barvou, která je bez chemických látek. Všechny designy jsou inspirované přírodou. Na eshopu můžete najít bio trička, mikiny, legíny a další oblečení pro ženy, muže i děti. Koupí jakéhokoliv našeho bio oblečení tak podporujete udržitnou lokální značku Happy Nature.

Sázení stromů

Jsme hrdí na to, že za každý produkt, který si u nás zakoupíte, vyroste 10 stromů. Více informací o našem projektu sázení stromů naleznete na stránce: https://www.happynature.cz/sazeni-stromu. Pomáháme tím obnovovat lesy chránit či chránit zem před erozí. Naše společná snaha je prospěšná pro životní prostředí i pro budoucí generace.

Odpadková mapa

Další naši snahou je pomoci planetě tím, že pomáháme sbírat odpadky v přírodě a inspirovat ostatní lidi k udržování čistoty. Na naší webové stránce najdete odpadkovou mapu, která vám ukáže místa, které jsme za dobu fungovaní Happy Nature vyčistili. I vy sem můžete přidat lokality kde jste pomohli sbíráním odpadu: https://www.happynature.cz/odpadkova-mapa. Připojte se k nám a pomozte nám udělat svět čistším místem pro všechny.

Kontakt na nás

Pokud máte jakékoliv dotazy ohledně našeho oblečení, sázení stromů nebo sběru odpadu, neváhejte nás kontaktovat. Jsme k dispozici na telefonu, e-mailu nebo na sociálních sítích. Naleznete nás na Facebooku, Instagramu a TikToku. Budeme se těšit na vaši zprávu!

Zobrazit více...

Ekologický vánoční dárek: potěšte své blízké i planetu

Ekologický vánoční dárek: potěšte své blízké i planetu

Vánoce se blíží a s nimi také každoroční nákupy vánočních dárků. Plná nákupní centra, měsíce připravované vánoční akce, a nakonec obrovské množství nechtěných nebo nesedících dárků. Dle jedné americké studie vyprodukujeme během Vánoc až 650 kg emisí oxidu uhličitého (CO2) na osobu. To je 5,5 % naší celkové roční uhlíkové stopy. Nemusí to tak ale být! V tomto článku se podíváme na to, jak si užít tyto svátky i bez zatěžování životního prostředí a jak vybrat vhodný ekologický vánoční dárek.


Vánoční jedlička v květináči, kterou na jaře zasadíme do lesa

Vánoční jedlička v květináči, kterou na jaře zasadíme do lesa

Hurá, i letos i nás můžete zakoupt Vánoční jedličku v květináči! :) Vánoční stromek je neodmyslitelnou součástí Vánoc. Je ale opravdu zapotřebí, kvůli této tradici kácet vzrostlé stromy? My říkáme ne. A proto jsme součástí krásného projektu Vánoční jedlička v květináči. Zajímá vás více? Čtěte dál! :)


Jaké jsou certifikace v udržitelné módě?

Jaké jsou certifikace v udržitelné módě?

Je pro vás důležitá kvalita oblečení, které nosíte? Pomůžeme vám vyznat se v certifikacích oblečení udržitelné módy. Důležitou roli hraje pěstování bio bavlny a její následné zpracování až k finálnímu produktu. Důvěryhodnost vám zaručí třeba certifikace GOTS.


Happy Nature: Ekologické oblečení bez potisku

Happy Nature: Ekologické oblečení bez potisku

Oblečení bez potisku z udržitelných materiálů je nejekologičtější formou textilního průmyslu. Takové univerzální kousky se hodí v šatníku každému a díky kvalitě i dlouho vydrží. My vám k nim navíc přidáme i jeden příjemný bonus.


Najdi tričko a objev krásy přírody

Najdi tričko a objev krásy přírody

Vyraz do přírody a najdi balíček Happy Nature 💚 Léto je v plném proudu a my pro vás připravujeme dobrodružství. Díky němu můžete vyrazit nejen do přírody, ale hlavně najít jeden z Happy Nature balíčků 😊 V každém balíčku najdete nejpohodlnější tričko ze 100% bio bavlny, díky kterému vyroste 10 stromů 🌳 


Zjednodušte si život – praktický návod na svobodnější život

Zjednodušte si život – praktický návod na svobodnější život

Máte toho hodně a někdy si říkáte, jak to všechno máte zvládnout. Nebojte, nejste v tom sami. I u nás v Happy Nature toho občas máme až nad hlavu. Ale hlavu vzhůru :) V následujícím článku vám prozradíme malé typy, na co se zaměřit a co vám může pomoci. Čas tak budete postupně získávat na svoji stranu.


Rozdíly konvenční a bio bavlny

Rozdíly konvenční a bio bavlny

U nás v Happy Nature najdete pouze oblečení vyrobené z bio bavlny. Zajímá vás proč? A hlavně, jaké jsou hlavní rozdíly konvenční bavlny a bio bavlny? Jedná se především o přístupu k chemikáliím pro postřik a hnojení, spotřebě vody a pracovním podmínkám pro lidi pracující v textilním průmyslu. Zjistěte sami, jak to tedy doopravdy s bavlnou je.


Ze starého nové - užitek pro nás i planetu

Ze starého nové - užitek pro nás i planetu

Zajímá vás, jak jsme ze starých skříní vytvořili krásné skříně na náš stánek? V Happy Nature rádi hledáme věci z druhé ruky. Nevytváříme tak zbytečný odpad a jako bonus ještě ušetříme i nějaké ty dukátky.

Další