PŘI NÁKUPU NAD 2.500 KČ ZÁSILKOVNA S KÓDEM „DOPRAVA“ ZDARMA :)

Vítejte na Happy Nature blogu! Najdete zde blogové články ze světa udržitelné módy, ekologie a udržitelnosti. Jsme tady, abychom vás inspirovali a přinesli vám nejnovější informace o tématu, které je nám blízké. Našim cílem je podporovat udržitelnost a zdravý životní styl, a proto nabízíme širokou škálu bio oblečení, které je šetrné k životnímu prostředí a zdraví člověka.

Blogové články o udržitelnosti

Návštěvníci naší stránky zde mohou najít mnoho zajímavých blogových článků, které se věnují tématům jako je udržitelnost, bio oblečení, slow-fashion, šetrná domácnost a ekologický život. Naše články jsou napsány vášnivými nadšenci v oblasti udržitelnosti a slouží jako inspirace pro všechny, kteří chtějí žít šetrněji k planetě a sami sobě.

Novinky z bio světa

Naše stránka nabízí také nejnovější informace z bio světa. Jsou zde články o nových materiálech a technologiích, které jsou šetrné k životnímu prostředí. Dále najdete tipy na to, jak si zvolit správné bio oblečení a co je při nákupu důležité zohlednit.

Bio oblečení na našem e-shopu

Pokud hledáte kvalitní bio oblečení, máte štěstí! Na našem e-shopu nabízíme širokou škálu oblečení pro muže, ženy a děti. Můžete si zde koupit trička, košile, šaty, kalhoty a spoustu dalšího. Naše oblečení je vyrobeno z přírodních a ekologicky šetrných materiálů, jako jsou biobavlna nebo recyklovaný polyester. Navíc se vyznačuje vysokou kvalitou a pohodlností.

Výhody bio oblečení

Bio oblečení má mnoho výhod oproti tradičnímu oblečení. Je vyrobeno z přírodních materiálů, které jsou šetrné k životnímu prostředí a zdraví člověka. Materiály jsou šetrné k pokožce a zaručují vysokou kvalitu a pohodlí. Na naše oblečení tiskneme ekologickou barvou, která je bez chemických látek. Všechny designy jsou inspirované přírodou. Na eshopu můžete najít bio trička, mikiny, legíny a další oblečení pro ženy, muže i děti. Koupí jakéhokoliv našeho bio oblečení tak podporujete udržitnou lokální značku Happy Nature.

Sázení stromů

Jsme hrdí na to, že za každý produkt, který si u nás zakoupíte, vyroste 10 stromů. Více informací o našem projektu sázení stromů naleznete na stránce: https://www.happynature.cz/sazeni-stromu. Pomáháme tím obnovovat lesy chránit či chránit zem před erozí. Naše společná snaha je prospěšná pro životní prostředí i pro budoucí generace.

Odpadková mapa

Další naši snahou je pomoci planetě tím, že pomáháme sbírat odpadky v přírodě a inspirovat ostatní lidi k udržování čistoty. Na naší webové stránce najdete odpadkovou mapu, která vám ukáže místa, které jsme za dobu fungovaní Happy Nature vyčistili. I vy sem můžete přidat lokality kde jste pomohli sbíráním odpadu: https://www.happynature.cz/odpadkova-mapa. Připojte se k nám a pomozte nám udělat svět čistším místem pro všechny.

Kontakt na nás

Pokud máte jakékoliv dotazy ohledně našeho oblečení, sázení stromů nebo sběru odpadu, neváhejte nás kontaktovat. Jsme k dispozici na telefonu, e-mailu nebo na sociálních sítích. Naleznete nás na Facebooku, Instagramu a TikToku. Budeme se těšit na vaši zprávu!

Zobrazit více...
Happy Nature: Ekologické oblečení bez potisku

Happy Nature: Ekologické oblečení bez potisku

Oblečení bez potisku z udržitelných materiálů je nejekologičtější formou textilního průmyslu. Takové univerzální kousky se hodí v šatníku každému a díky kvalitě i dlouho vydrží. My vám k nim navíc přidáme i jeden příjemný bonus.


Najdi tričko a objev krásy přírody

Najdi tričko a objev krásy přírody

Vyraz do přírody a najdi balíček Happy Nature 💚 Léto je v plném proudu a my pro vás připravujeme dobrodružství. Díky němu můžete vyrazit nejen do přírody, ale hlavně najít jeden z Happy Nature balíčků 😊 V každém balíčku najdete nejpohodlnější tričko ze 100% bio bavlny, díky kterému vyroste 10 stromů 🌳 


Zjednodušte si život – praktický návod na svobodnější život

Zjednodušte si život – praktický návod na svobodnější život

Máte toho hodně a někdy si říkáte, jak to všechno máte zvládnout. Nebojte, nejste v tom sami. I u nás v Happy Nature toho občas máme až nad hlavu. Ale hlavu vzhůru :) V následujícím článku vám prozradíme malé typy, na co se zaměřit a co vám může pomoci. Čas tak budete postupně získávat na svoji stranu.


Rozdíly konvenční a bio bavlny

Rozdíly konvenční a bio bavlny

U nás v Happy Nature najdete pouze oblečení vyrobené z bio bavlny. Zajímá vás proč? A hlavně, jaké jsou hlavní rozdíly konvenční bavlny a bio bavlny? Jedná se především o přístupu k chemikáliím pro postřik a hnojení, spotřebě vody a pracovním podmínkám pro lidi pracující v textilním průmyslu. Zjistěte sami, jak to tedy doopravdy s bavlnou je.


Ze starého nové - užitek pro nás i planetu

Ze starého nové - užitek pro nás i planetu

Zajímá vás, jak jsme ze starých skříní vytvořili krásné skříně na náš stánek? V Happy Nature rádi hledáme věci z druhé ruky. Nevytváříme tak zbytečný odpad a jako bonus ještě ušetříme i nějaké ty dukátky.


Není bio bavlna, jako bio bavlna. Proto volíme tu certifikovanou.

Není bio bavlna, jako bio bavlna. Proto volíme tu certifikovanou.

Bio bavlna, jako materiál, je čím dále tím více oblíbenější. A není divu, je pohodlná, bez chemikálií a vyrobená s respektem k lidem i přírodě. Je tomu ale opravdu vždy tak? Samotný pojem bio bavlna bohužel tyto kritéria nezaručí, certifikace ale ano! Pojďme si představit ty dvě nejznámější - GOTS a FAIR WEAR.


Zapomeňte na fast fashion, objevte svět upcyclingu!

Zapomeňte na fast fashion, objevte svět upcyclingu!

Říká vám někco pojem Upcycling? To, že můžeme vybírat z nabídky udržitelné móy, tak jako třeba u nás, už většina z nás ví :) Co ale kdybychom zkusili úplně něco nového. Projděme si svůj šatník a vyřaďme kousky, které již nenosíme. Z tohoto oblečnení můžeme vytvořit něco nového a zařadit je tak zpátky k našim oblíbencům. Zní vám to skvěle? Tak s námi pojďte svět upcyclingu.


Vánoční jedlička, kterou lze zasadit Happy Nature

Vánoční jedlička

Zkuste to letos na Vánoce jinak. Pořiďte si místo velkého vánočního stromu vánoční stromek v květináči a na jaře ho zasaďte do lesa.

Díky svému rozhodnutí nejen ušetříte jeden pokácený strom, ale navíc jeden nový zasadíte! :)


Měníme černý pátek na zelený

Měníme černý pátek na zelený

Na zelený pátek sázíme místo slev stromy. Černý pátek nebyl nikdy naše parketa a tak jsme se rozhodli změnit jeho zvyklosti. Za každý produkt vyroste ještě o strom více. A to po celý týden. Sázejte s námi a místo slev, zasaďme les.


Jak na zero waste život? 6 tipů jak minimalizovat odpad

Jak na zero waste život? 6 tipů jak minimalizovat odpad

Chtěli byste minimalizovat odpad a snížit tak celkové množství vyprodukovaného odpadu na naši planetě? My, v Happy Nature, se o to napříč celým našimi životy snažíme. Přinášíme proto naše postřehy a tipy jak jednoduše odpad minimalizovat a žít více v souladu se zero waste principy. Pokud tě minimalizace odpadu a zero waste témata zajímají více, určitě čti dál. Máme tady pro tebe pár rad, o kterých třeba ještě nevíš ☺