PŘI NÁKUPU NAD 2.500 KČ GLS DORUČENÍ S KÓDEM „DOPRAVA“ ZDARMA 😊

Propoj se s přírodu, horami a sebou

Vědomé Hory - Slovinsko

Zhluboka se nadechni. Představ si mohutné hory, zelené lesy a průzračně čisté řeky. Cítiš tu nádheru? A přesně v tomto přostředí proběhnou Vědomé Hory. V napojení na přírodu, sebe a přátele. Zveme tě na další akci, kterou pro vás připravujeme. Na 5 dnů se vydáme do pannenské přírody v Triglavském parku ve Slovinských horách. Chata ve které budeme bydlet se nachází na samotě, uprostřed hor hned vedle řeky Lepenjica. Tam prožijeme společné chvíle. Vydáme se do hor, ale také si najdeme čas pro sebe. Zaručeně si tak odpočineš, načerpáš novou energii a potkáš se s podobně naladěnými lidmi. My ti po celou dobu budeme plnit bříško těmi největšími mňaminkami. Společně tak vytvoříme prostor, kde můžeme být sami sebou, navzájem si nasloucháme, dotýkáme se hlubších témat, pomáháme si, radujeme se a kde jsme k sobě upřímní. 

Vědomé Hory Slovinsko
Vědomé hory - krnské jezero

Kdy, kam a jak pojedeme

Praktické informace

Termín: 5. 6. - 9. 6. 2024. Odjezd ve středu ráno a návrat v neděli večer.

Ubytování: chata na samotě v Triglavském parku na Slovinsku. 😊

Jídlo a pití: Bohatá plná penze. Jídlo je bezmasé a bez živočišných produktů. Celý pobyt je bez alkoholu.

Celková cena (se vším všudy: ubytování, jídlo, program a organizace) :

  • Brzká cena: 6 400 Kč (do 30. 4. 2024)
  • Standardní cena: 7 400 Kč (od 30. 4. 2024)
  • Dárcovská cena: + 1 000 Kč k aktuální ceně
  • Stipendijní cena: - 1 000 Kč od aktuální ceny

Přihlášení: Napiš Míše zprávu na IG / FB / e-mail (info@happynatre.cz) nebo využij FB událost: Vědomé Hory či přihlašovací formulář (dole pod fotkami).

Více info najdeš níže 😊

Termín a ubytování

Termín: 5. 6. - 9. 6. 2024. Ojezd ve středu ráno a návrat v neděli odpoledne/večer 🤗 Na místo se dopravíme společnou spolujízdou, kterou domluvíme před akcí podle možností všech účastníků.

Ubytování: Bydlet budeme v chatě na samotě uprostřed hor v Triglavském parku vedle říčky Lepenjica. 😊 Spát budeme v pokojích pro 2-4 osoby. K dispozici budou 2 koupelny a společná kuchyně. Pro náš ničím nerušený pobyt na chatě není signál ani Wi-Fi. Ten bohatě nahradí okolní výhledy a třeba i návštěvy jelenů.

Jídlo a pití

Bohatá plná penze vařená s láskou z kvalitních a povětšinou bio i domácích surovin. Den začíná bohatou snídaní (kaše, pomazánky, buchty, lívance či omelety) navazuje obědem (polévky, saláty či další jídla) a končí teplou vydatnou večeří. Dále je vždy během dne k dispozici ovoce, zelenina, sladké či slané mlsání a rozličné svačinky. Jídlo je vždy bezmasé a povětšinou i bez dalších živočišných produktů (snídaně obačasně doplňují domací vajíčka či bio sýr). K pití je kdykoliv k dispozici čaj, káva, mošt či kombucha. Celý pobyt je bez alkoholu. První společné jídlo je čtvrteční večeře a poslední zase nedělní brunch (snídaňo-oběd).

Celková cena

Uvedená cena je se vším všudy a zahrnuje: ubytování, jídlo, program a organizaci.

  • Brzká cena: 6 400 Kč (platí pro každého, kdo zaplatí zálohu do 30. 4. 2024)
  • Standardní cena: 7 400 Kč (platí pro zálohy zaplacené od 30. 4. 2024)
  • Dárcovská cena: + 1 000 Kč k aktuální ceně (umožníš jet za stipendijní cenu někomu, kdo si nemůže dovolit plnou cenu.)
  • Stipendijní cena: - 1 000 Kč od aktuální ceny (chceš jet, ale kvůli ceně nemůžeš? Napiš nám o stipendijní cenu 😊)

Přihlášení

Stačí se přihlásit na FB události: Vědomé Hory nebo napsat na IG / FB / e-mail: info@happynatre.cz. Využít můžete také přihlašovací formulář dole na stránce pod fotkami. V každém případě se s vámi já, Míša, obratem spojím a domluvíme se na všem potřebném 😊 

Program na který se můžeš těšit

-Venkovní lekce jógy: Naše těla si zaslouží tu největší péči. Díky józe si ji dopřejeme. Vědomé pohyby doslova pohladí naše těla i duši.

-Meditace: Zpomalit mysl i tělo a propojit se hlouběji se svojí duší. To vše nám dopřejí meditace, díky kterým prožijeme chvíle sami se sebou.

-Výlet do hor: Příroda je kouzelná a dopřává nám doslova pohlazení na duši. Objevíme krásy okolí, jako je Krnsko jezero a Dupeljsko jezero a dopřejeme si příjemný pohyb.

-Otužování: Dechové cvičení nám pomůže v uklidnění našeho těla a mysli. Následně se ponoříme do průzračné, ledové vody a ocitneme s ev absolutní přítomnosti.

-Vědomé procházky v přírodě: Načerpat energii, nadýchat se čerstvého vzduchu, napojit se na přírodu. Během pobytu uslyšíme několik otázek, které na sebe necháme působit a své myšlenky budeme moci sdílet s ostatními.

-Odpočinek na horském vzduchu: Chvíle odpočinku, pohody, meditace, ponoření se do sebe a napojení se na přírodu.

-Smysluplné rozhovory: Otázky, které nám pomůžou udělat první krok v hlubším poznáním sebe i ostatních.

-Kakaová ceremonie: 100% bio ceremoniální kakao připravené se záměrem nás propojí s naší duší a podpoří nás v ještě hlubším prožitku. Každý si během ceremonie vychutnáme šálek tohoto lahodného nápoje a otevřeme své srdce.

-Chvíle pro sebe: Kdykoliv to budeš cítit je možné si dopřát chvíli pro sebe. 💚 V pokoji, venku nebo kdekoliv jinde.

-Přípravu společného jídla: Protože společně to jde vždy lépe. Jeden připraví tohle, druhý tamto a třetí bude odpočívat. A u dalšího jídla třeba naopak. 😊 Do hrnce pak vše přidám já a Jirka a dokončíme jídlo tak, aby nám všem chutnalo. Na každé akci nám společná příprava moc hezky fungovala a dopřávali jsme si tak čerstvě připravené výborné jídlo.

-A spoustu dalšího 😊

Prožitky z uplynulých akcí

Zajímá tě, jaké to bylo na již uplynulých vědomích událostech? Přečti si pár slov účastníků, jaké akce jsou, jak se cítili a co prožili.

Andrej

Ďakujem za nádherné chvíle strávené s vami všetkými, v prvom rade dakujem Vám organizatorom za to že ste láskou plnili naše brušká, papanie bolo úžasné. Vobec nemám co vytknut vrámci celého pobytu, naopak je toho tolko o vím by sa dalo hovorit v krásnom. Dakujem za všetky prítomné chvíle ktoré si zo sebou odnášam a budem sa k nim este dlho vracat a čerpat z nich krásne pocity. Majte sa krásne a jedno velké dakujem mám vás rád a dakujem za Váš čas, ktory je pre nás vsetkých najvzacnejším platidlom. ❤️

Adriana

Děkuji za nejkrásnější silvestr v mém životě! Zpočátku jsem se trochu bála strávit tolik dní s úplně cizími lidmi, rozhodně to ale bylo jedno z mých nejlepších rozhodnutí. Vše bylo naprosto skvěle zorganizované, program i jídlo výborné (a to nejsem vege! 😊) .. byla jsem velmi mile překvapená, jak skvěle to může chutnat. Opravdu nemám nic,  co bych vytkla .. snad jen, že je mi líto, že jsem se nemohla zúčastnit všech aktivit 🤭… i tak jsem si to ale velmi užila a ani na chvilku nelitovala! 😊 Jste skvělí ve všem, co děláte. 💚 Moc vám držím palce, ať vám vyjdou všechny vaše plány a moc ráda vás zase někdy uvidím! 😊 Ještě jednou děkuji za vše … za nové vztahy, odpočinek, nabranou sílu i životní inspiraci. 🙏

Šárka

Chtěla jsem letošní Silvestr strávit s lidmi podobně naladěnými a zároveň si odpočinout od klasického života. Teď můžu říct, že se vše vyplnilo nad má očekávání. Byl to můj nejvíc užitý dosavadní Silvestr. Skvělý lidi, kteří vytvářeli bezpečný prostor, byli klíčem toho všeho, že se každý z nás mohl projevovat takový jaký je. Chci jen poděkovat za to všechno, cítím obrovskou vděčnost. 🙏

Kdo pro vás Vědomé pobyty připravuje?

Jsme Míša a Jirka

Společnou cestou kráčíme již několik let. Učíme se od sebe, prožíváme spolu veselé i těžké chvíle, jsme si oporou a společně tvoříme. V našich životech pro nás začalo být stále důležitější napojovat se na své srdce. A být tak k sobě i ostatním laskaví, milující, otevření, chápaví a upřímní. Rádi také hostíme, spojujeme a vytváříme příjemný prostor. Pečování o druhé nám dělá vesmírnou radost. Je to zkrátka něco, při čem se cítíme plní až po okraj. 😊 A tak začaly Vědomé pobyty. Chvíle, kde každý může být sám sebou. Chvíle, kdy jsme v napojení na sebe i přírodu. Chvíle, kde se potkáme s podobně naladěnými lidmi. Chvíle, kdy můžeme „jen“ být. 💚

Vědomé byti Jirka a Misa

Máš jakýkoliv dotaz nebo tě zajímá něco dalšího? 

Kontaktuj nás na IG / FB / e-mail 😊

Těšíme se na tebe 💚

Míša a Jirka

 

UPLYNULÉ AKCE A JAK TO VYPADÁ V CHATĚ

První 4 fotky jsou z předešlých akcí a další 4 z chaty v Triglavském parku. 💚