PŘI NÁKUPU NAD 2.500 KČ GLS DORUČENÍ S KÓDEM „DOPRAVA“ ZDARMA 😊

Prožij čas v přírodě ve spojení se sebou i ostatními

Vědomé Velikonoce

Jaro. Všechno se probouzí. Přichází nová energie. 💚 Pojďme prožít začátek tohoto krásného období ve spojením se sebou a s ostatními. Co nás na Vědomých Velikonocích čeká? Ranní jóga, meditace, pohyb, vítání jara, kakaová ceremonie, sdílení, otužování/koupání, bubnová lázeň, smysluplné rozhovory, chvíle pro sebe, společné vaření a další 😊 Ubytování budeme v krásné jógovně v Jeseníkách, která se nachází v blízkosti lesů a luk. Tam prožijemem společné chvíle v napojení na sebe a přírodu.

Jógovna Jeseníky - vědomé bytí
Jógový sál - vědomé bytí

Kdy, kam a jak pojedeme

Praktické informace

Termín: 28. 3. - 1. 4. 2024. Příjezd ve čtvrtek v odpoledních hodinách (bude možné domluvit spolujízdu) a odjezd v pondělí kolem poledne 🤗

Ubytování: Krásně a nově zrekonstruovaná chalupa v podhůří Jeseníků. Pokojíky jsou po 2 osobách a jeden pokoj je pro 3 osoby. Celková kapacita je 13 míst. Každý tak bude mít i dostatek soukromí. 🙂 

Jídlo a pití: Bohatá plná penze vařená s láskou z kvalitních surovin. Strava bude bezmasá i bez dalších živočišných produktů. Celý pobyt bude bez alkoholu.

Celková cena (se vším všudy: ubytování, jídlo, program, organizace,...):

  • Standardní cena: 5 900 Kč
  • Dárcovská cena: 6 900 Kč (umožníš jet za stipendijní cenu někomu, kdo si nemůže dovolit plnou cenu.)
  • Stipendijní cena: 4 900 Kč (chceš jet, ale kvůli ceně nemůžeš? Napiš nám o stipendijní cenu 😊)

Přihlášení: Stačí se přihlásit na FB události: Vědomé Velikonoce nebo napsat na e-mail: info@happynatre.cz. Využít můžete také přihlašovací formulář dole na stránce pod fotkami. V každém případě se s vámi já, Míša, obratem spojím a domluvíme se na všem potřebném 😊 

Program na který se můžeš těšit

-Lekce jógy: Naše těla si zaslouží tu největší péči. Díky józe si ji dopřejeme. Vědomé pohyby doslova pohladí naše těla i duši.

-Meditace: Zpomalit mysl i tělo a propojit se hlouběji se svojí duší. To vše nám dopřejí meditace, díky kterým prožijeme chvíle sami se sebou.

-Vědomá procházka: Načerpat energii, nadýchat se čerstvého vzduchu, napojit se na přírodu. Během procházky uslyšíme několik otázek, které na sebe necháme působit a své myšlenky budeme moci sdílet s ostatními.

-Výlet do přírody: Příroda je kouzelná a dopřává nám doslova pohlazení na duši. Objevíme krásy okolí a dopřejeme si příjemný pohyb.

-Smysluplné rozhovory: Otázky, které nám pomůžou udělat první krok v hlubším poznáním sebe i ostatních.

-Bubnová lázeň: Zvuk, který nám umožní ponořit se do sebe, uvolnit se a prožít hlubokou relaxaci a léčení. Duše, těla i mysli. 

-Vítání jara: Pár dnů před naším pobytem vstoupíme do nového ročního období. S jarem přichází nová energie, my i příroda se pomalu probouzíme a přichází chuť tvořit a být venku. Na tento začátek se společně naladíme a společně oslavíme příchod jara.

-Kakaová ceremonie: 100% bio ceremoniální kakao připravené se záměrem nás propojí s naší duší a podpoří nás v ještě hlubším prožitku. Každý si během ceremonie vychutnáme šálek tohoto lahodného nápoje a otevřeme své srdce.

-Chvíle pro sebe: Kdykoliv to budeš cítit je možné si dopřát chvíli pro sebe. 💚 V pokoji, venku nebo kdekoliv jinde.

-Přípravu společného jídla: Protože společně to jde vždy lépe. Jeden připraví tohle, druhý tamto a třetí bude odpočívat. A u dalšího jídla třeba naopak. 😊 Do hrnce pak vše přidám já a Jirka a dokončíme jídlo tak, aby nám všem chutnalo. Na každé akci nám společná příprava moc hezky fungovala a dopřávali jsme si tak čerstvě připravené výborné jídlo.

-A spoustu dalšího 😊

Prožitky z uplynulých akcí

Zajímá tě, jaké to bylo na již uplynulých vědomích událostech? Přečti si pár slov účastníků, jaké akce jsou, jak se cítili a co prožili.

Lucka

Jak už padlo několikrát z mé strany, jen málokdy se cítím takto přijatá, pochopená a v klidu s tím kdo jsem a jaká jsem. 
Míša s Jirkou jsou úžasné, čisté duše, kteří mi dali tu příležitost se plně vyjádřit a ukázat se v tom kdo opravdu jsem. 
Přijala jsem svoje vnitřní dítě, svoje stíny i svoje dobré stránky a začala je plně vnímat bez souzení ale naopak s radostí. 
Děkuju moc! 

Honza

Milá Míšo! Na Vědomém Silvestru se mi nejvíce líbilo objevení nových forem odpočinku, relaxace, duševního otevření a v mém případě dost i duševního objeveni. Sauna a otužování byly super třešničkou na dortu. Nejmíň se mně líbilo to že bylo hodně jídla, takže jsem byl pořád přežranej. A taky možná když byly více než dva meditační (uzavírací se do nitra) programy za den, to už pro mě bylo až náročný. Su vděčnej za Vás a to jaký dokážete propojit skvělý duše. S láskou Jan 💚

Bara

Kdyby mně někdo před týdnem řekl, že jedu na čtyři dny pryč s partou něžných lidi na Silvestra vnímat sama sebe asi bych nevěřila, ale věděla bych že je to přesně to co aktuálně potřebuju. Tak jsem moc ráda, že se vesmír spojil a poslal mě váš do cesty. Bylo to moc obohacující ve mnoha směrech, kdybych měla být konkrétní musela bych psát tak hodinu 😉 Takže děkuju za vše, skvělou atmosféru, výborné jídlo a za celou organizaci 😉

V případě jakýkoliv dotazů nás neváhej konaktovat 😊

Těšíme se na tebe 💚

Míša a Jirka

 

UPLYNULÉ AKCE A JAK TO VYPADÁ V JÓGOVNĚ

První 4 fotky jsou z předešlé akce Vědomý Silvestr a další 4 z Jógovny Jeseníky. 💚