PŘI NÁKUPU NAD 2.500 KČ GLS DORUČENÍ S KÓDEM „DOPRAVA“ ZDARMA 😊

Prožijte silvestr a začátek nového roku blíže sobě i ostatním 

Vědomý silvestr

Čeká nás jóga, meditace, rozhovory a ceremonie. Ale také pohyb, procházky, sauna, emoce, přátelé a skvělé jídlo. Na nový rok si do pohárku nalijeme kakao a otevřeme svou duši 🥰 Vše ve společnosti skvělých lidí a ve vědomém duchu. Tak aby jsme se mohli plně naladit na sebe a prožít další rok více v souladu se sebou. Vyrazíme do nádherné stodoly, která je tvořená báječnými lidmi a prodchnutá jejich pozitivní energii. Je obklopená přírodou a přímo vybízí k vědomému prožitku 🌿

Stodola Jamky - vědomý silvestr
Stodola Jamky jídelna - vědomý silvestr

Kdy, kam a jak pojedeme

Praktické informace

Termín: 28.12.-1.1.2024
Příjezd ve čtvrtek v odpoledních hodinách (bude možné domluvit i spolujízdu) a odjezd v pondělí kolem poledne 🤗

Ubytování: Pokojíky jsou vždy po 2 osobách, takže každý bude mít i dostatek soukromí. 🙂 Stodola Jamky (Leletice). 

Jídlo a pití: Plná penze vařená s láskou z kvalitních surovin. Strava bude bezmasá a celý pobyt bude bez alkoholu.

Celková cena: 5400,-

Přihlášení: Stačí se přihlásit na naší fb události Vědomý silvestr nebo nám napsat na náš e-mail: office@happynatre.cz

Program na který se můžete těšit

-Procházky: Příroda je kouzelná a dopřává nám doslova pohlazení na duši. Díky procházkám po okolní přírodě se více napojíme na sebe a na cykly přírody.

-Lekce jógy: Naše těla si zaslouží tu největší péči. Díky jinové józe jim ji dopřejeme. Pomalé a vědomé pohyby doslova pohladí naše těla i duši.

-Meditace: Zpomalit mysl i tělo a propojit se hlouběji se svojí duší. To vše nám dopřejí meditace, díky kterým prožijeme chvíle sami se sebou.

-Společné pečení: Vůni právě upečeného koláče miluje snad každý. A co teprve takový, který si společně s láskou připravíme. Společná příprava nám nabídne prostor ke sdílení, radosti a spolupráci.

-Lití svíček: Pohled na hořící svíčku nám přináší náruč klidu. Věřím, že pokud si takovou svíčku odliju se záměrem, její plamen bude mít ještě větší sílu. Společně si tak odlijeme svíčky z včelího vosku, které nám budou hořet během pobytu.

-Výroba čokolády: Čokoláda vyrobená z kakaa, oříšků a ovocného sirupu. Společně si ji připravíme a společně si ji i vychutnáme.

-Smysluplné společné rozhovory: Otázky, které nám pomůžou udělat první krok v hlubším poznáním sebe i ostatních.

-Šamanské cestování: Za pomoci úderů do šamanské bubnu každý z nás nahlédne do dolního a horního světa. Seznámíme se se základními principy šamanského cestování a potkáme své silové zvíře.

-Kakaová ceremonie: 100% bio ceremoniální kakao připravené se záměrem nás propojí s naší duší a podpoří nás v ještě hlubším prožitku. Každý si během ceremonie vychutnáme šálek tohoto lahodného nápoje a otevřeme své srdce.

-Saunování: Klid, zpomalení a naslouchání svého těla. To vše nám dopřeje sauna, která se nachází hned vedle stodoly. Ochlazovat se budeme v jezírku hned vedle ní.

-Chvíle pro sebe: Kdykoliv to budeš cítit je možné si dopřát chvíli pro sebe. 💚 V pokoji, venku nebo kdekoliv jinde.

-Přípravu společného jídla: Protože společně to jde vždy lépe. Jeden připraví tohle, druhý tamto a třetí bude odpočívat. A u dalšího jídla třeba naopak. 🙂 Do hrnce pak vše přidám já a Jirka a dokončíme jídlo tak, aby nám všem chutnalo. Na každé akci nám společná příprava moc hezky fungovala a dopřávali jsme si tak čerstvě připravené výborné jídlo.

-A další.

- V případě jakýkoliv dotazů nás neváhejte konaktovat 🙂

Těšíme se na vás,

Míša a Jirka