PŘI NÁKUPU NAD 2.500 KČ GLS DORUČENÍ S KÓDEM „DOPRAVA“ ZDARMA 😊

V této kategorii Zachraňte pánské produkty najdete pánské bio oblečení z doprodeje kolekcí a produkty, které jsou drobně poškozené, například vyprané nebo s malými skvrnami, ale jejich kvalita je stále vynikající. Díky malé vadě či doprodeji jsou nabízeny za sníženou cenu. Vy tak můžete ušetřit a zároveň nakoupit udržitelné a kvalitní oblečení příznivou cenu. Všechny naše dámské i pánské produkty jsou dostupné v sekci Zachraňte oblečení. I u nás si tak můžete pořídit kvalitní a udržitelné oblečení se slevou.

Organická bavlna a recyklované materiály

Naše výrobky jsou vyrobeny z organické bavlny, která není ošetřována pesticidy a herbicidy. Díky tomu jsou naše výrobky šetrné k životnímu prostředí a příjemné na nošení. Některé naše produkty jsou vyráběny z recyklovaných materiálů, což pomáhá minimalizovat množství odpadu naší společnosti a šetřit energii při výrobě.

Oblečení inspirované přírodou

Naše oblečení je potištěno s motivy inspirovanými přírodou, aby bylo každému z našich zákazníků připomenuto, jak důležitá je péče o planetu. Každý kus, který si zakoupíte, navíc pomáhá zasadit 10 stromů, což je další krok k ochraně přírody.

Vybírejte z našich dalších kvalitních produktů

Na stránkách HappyNature.cz, se můžete těšit na široký výběr udržitelné módy, která je nejen šetrná k přírodě, ale také stylová a pohodlná. Pokud tak hledáte více než jen oblečení z naší kategorie Zachraňte produkty, nebo se jednoduše chcete podívat na více našich kvalitních a udržitelných výrobků, podívejte se na všechn naše bio oblečení. V naší nabídce najdete dámské i pánské oblečení, doplňky, batohy a mnoho dalšího. Všechny naše produkty jsou kvalitní a udržitelné.

Sázení stromů

Jedním z našich hlavních cílů je udržitelnost a ochrana životního prostředí. Proto každý prodaný kus oblečení z naší nabídky znamená zároveň výsadbu deseti stromů. Projekt Sázení stromů s Happy Nature má za cíl obnovit lesní porosty a přispět tak například ke snižování množství oxidu uhličitého v ovzduší. Všechny přínosy sázení stromů se dozvíte na stránce Sázíme stromy.

Pomáháme udržovat přírodu čistou

V HappyNature.cz si zakládáme na tom, abychom pomohli udržovat naši planetu co nejčistší. Proto pravidelně pořádáme úklidové akce, během kterých se snažíme vyčistit okolí a přírodu od odpadků. Každý zákazník, který se úklidu zúčastní, může své působení zaznamenat na naší speciální mapě a tak inspirovat ostatní.

Kontaktujte nás

Máte zájem o více informací o našich produktech, o naší společnosti nebo o našich udržitelných cílech? Neváhejte nás kontaktovat na emailu info@happynature.cz nebo na telefonním čísle +420 774 369 456. Nebo navštivte náš web happynature.cz, kde se dozvíte vše potřebné.

Rádi bychom vás také pozvali k návštěvě našich sociálních sítí, kde najdete další zajímavé informace a novinky. Sledujte nás na Facebooku (https://www.facebook.com/HappyNatureCZ) a Instagramu (https://www.instagram.com/happynature.cz/) a buďte v obraze.

Zobrazit více...