PŘI NÁKUPU NAD 2.500 KČ GLS DORUČENÍ S KÓDEM „DOPRAVA“ ZDARMA 😊

Připravili jsme pro vás letní dobrodružství „Najdi tričko v přírodě“. Tak neváhejte a vydejte se na dobrodružnou výpravu do přírody za jedním z našich bio triček.

Jak akce Najdi si své tričko probíhá:

  • Schovali jsme několik Happy Nature balíčků, ve kterých je vždy jedno naše tričko.
  • Balíčky jsou ukryty na různých místech v přírodě ve všech koutech Česka.
  • Od pátku 14.7. do neděle 23.7. budeme v náhodný den a čas zveřejňovat na našem IG a FB indicie ke hledání jednotlivých balíčků.
  • Ke každému balíčku sdílíme vždy souřadnice výchozího místa, odkud se můžete vydat balíček hledat.
  • Dále budeme sdílet detailní instrukce, které vám pomůžou s nalezením ukrytu samotného balíčku z výchozího místa.
  • Když budete na místě jako první a ukrýt objevíte, balíček je váš a vy se tak můžete těšit z nového Happy Nature trička.
  • Pokud balíček našel už někdo před vámi, nezoufejte. Kromě prožitku skvělého dobrodružství v přírodě, vám po vyfocení výchozího místa a jeho zaslání do naši IG nebo FB zprávy, pošleme 20% slevu na všechno naše bio oblečení :)

💚 Veškeré indicie, instukce a průběh akce budeme sdílet na našem InstagramuFacebooku 💚 

A co přesně v každém balíčku najdete?

Do každého jsme schovali bio bavlněné tričko, za které vyroste 10 stromů. Naše trička jsou vyrobená z 100% bio bavlny, což znamená, že nejenže budou vesmírně pohodlná, ale zároveň budou šetrná k životnímu prostředí. Navíc, každým nákupem jednoho Happy Nature produktu, umožníte výsadbu 10 nových stromů. A to díky spolupráci s neziskovkami jako je Home for Trees a Eden Reforestation.

Proč jsme se rozhodli akci Najdi si své tričko uspořádat?

Jsme přesvědčeni, že pobyt v přírodě vám dodá energii a klid, který potřebuje každý z nás. Proto vás chceme motivovat k výletům a objevování krás přírody. A tak jsme se rozhodli, že vás schovanými balíčky nalákáme do přírody a vy tak prožili krásné a nezapomenutelné zážitky :)

Už se nemůžete dočkat? :) Tak sledujte náš Instagram a Facebook, ať vám nic neuteče.

Napsala pro vás: Míša - spoluzakladatelka Happy Nature