PŘI NÁKUPU NAD 2.500 KČ GLS DORUČENÍ S KÓDEM „DOPRAVA“ ZDARMA 😊

Tyto krásné skříně zdobili týden náš stánek za starou radnicí v Brně :)

A já bych vám moc ráda řekla, jak to s nimi celé bylo.

Na podzim jsme se přihlásili na váńční December Design Days za starou radnicí a už jsme tak trochu tušili, že stánek bude uzavřený a nebude možné vám do něj umožnit vstup.

Dali jsme proto hlavy dohromady a naše úžasná Klárka vymyslela nápad se skříněmi.

V případě deště/sněhové vánice tak budou produkty v bezpečí.

Vymyšlené jsme to měli, ale s realizací jsme trošku zaspali. Týden před zahájením Míša začíná hledat a tak, jako se o to snažíme vždy, začali jsme na bazaru. Bohužel ale nic nenalezla. Do hledání se tedy dal i Jirka a štěstěna opět stála na naší straně. Po chvíli hlásí úspěch a v úterý bere našeho Marťu do auta a jedou směr Dolní Kounice. Asi za dvě hodiny se vrací za námi na prodejnu a v nás zavládl blažený pocit vítězství.

Protože jsme věděli, že skříně jsou těžké a silní kluci je unesli dva. Další den ráno jsme šli k autu s Jirkou hned 4 ženy :) Skříně pomalou vykládáme, abychom je umyli a ony se nám tak trošku začnou rozpadat od rukama. A v tu chvíli přichází Klárka s otázkou “Jirko, tys ty skříně neviděl, když si je nakládal” Jirka odvětví “Tak trošku, byla už tma” S úsměv na našich tvářích se shodujeme, že si skříně ještě trošku peče zaslouží. Jirka se chopí nářadí a skříně dá zase pěkně do kupy. O chvíli později přichází naše milovaná nina, která nám s projektem pomáha už od samého začátku. Bere do ruky barvy a začíná skříně měnit na umění. Večer před prvním dnem za starou radnicí je hotovo a my jsme moc moc spokojení. Co na mě říkáte vy?

Skříň s malbou Happy NatureSkříň s oblečením Happy Nature

Napsala pro vás: Míša - spoluzakladatelka Happy Nature