PŘI NÁKUPU NAD 2.500 KČ GLS DORUČENÍ S KÓDEM „DOPRAVA“ ZDARMA 😊

Proč v Happy Nature není pro černý pátek místo

Blížící se černý pátek nás nechával vcelku chladnými. V některých firmách už důkladně přemýšleli, jaké velké slevy vypustí do světa, ale u nás se nic takového nedělo. Za cenou našich výrobků si totiž stojíme. Certifikované látky, ekologická výroba, autorské motivy, ruční sítotisk, výsadba stromů, to vše a mnohem více se za ni skrývá. Navíc samotná celosvětová akce černý pátek, která vede k doslova nákupnímu šílenství se ani trošku neshoduje s naši hodnotou zodpovědného nakupování.

Zelený pátek

Pokud chceme něco změnit, musíme začít u sebe. A tak jsme přišli s nápadem zasadit za každý produkt ještě o jeden strom více. A to ne jenom na zelený pátek, ale u všech produktů po celý týden. Místo velkých plakátů s velkými slevami, tak po našem zeleném pátku zůstane les. A to za to stojí, co myslíte?

Nakupování s rozvahou

Ať už nakupujeme  jakýkoliv produkt, je dobré se vždy zamyslet nad tím, jestli ho opravdu potřebujeme. Jestli se nedá sehnat třeba z druhé ruky nebo si ho nemůžeme třeba zapůjčit. Pokud se i po této úvaze rozhodneme k nákupu, pak je nejlepší sáhnout po výrobcích z udržitelných a ekologických materiálů, které jsou i zodpovědně vyrobeny. Náš nákup totiž nemá dopad jen na nás, ale především na přírodu a lidi, kteří se na výrobě podílejí. Společně tak můžeme tvořit lepší svět pro nás, ale i další generace :)

Sazeni stromu s Happy Nature ve Stokach u Jihlavy

Napsala pro vás: Míša - spoluzakladatelka Happy Nature