PŘI NÁKUPU NAD 2.500 KČ GLS DORUČENÍ S KÓDEM „DOPRAVA“ ZDARMA 😊

Dnešní uspěchaná doba na nás klade nepřiměřené nároky a neustálý tlak na vyšší výkon se podepisuje na tělesném i duševním zdraví. Příčinou stresu však nejsou všechny ty úkoly, schůzky a závazky, ale váš postoj k nim. Nechte se inspirovat technikami, které vám pomůžou nalézt klid a rovnováhu, být nad věcí a žít jednodušší, klidnější, šťastnější a smysluplnější život.

Stravujte se tak, aby vám bylo dobře

Volba správných potravin vás snadno udrží ve formě, budete se cítit lépe a váš mozek bude pracovat efektivně.

Omezte čas strávený nad obrazovkami

Věděli jste, že “odpočívání“ u Instagramu je pro mozek práce? Vy sice sedíte, ale hlava vůbec neodpočívá. A proto jste možná pořád unavení. Omezte dobu u obrazovek a budete mít mnohem více času, čistší hlavu a budete více odpočatí.

Dělejte méně

Protože není důležité dělat víc a víc, ale dělat méně, ale efektivněji. Vyberet si opravdu důležité věci a na ty se zaměřte,

Mějte menší šatník z kvalitních kousků

Jednodušeji se ve své skříni budete orientovat, snadněji balit na cesty, chystat ven z domu. Méně času na hledání věcí, praní. Navíc budete lépe vypadat, protože vám ve skříni zůstanou jen ty "lepší" kousky. A pokud už vám v šatníku bude zůstavát jen pár kousků, je dobré se i při nakupování zaměřit na kvalitní materiály. U nás například najdete velký výběr oblečení z bio bavlby.

Cestujte na lehko

Na vaši dovolenou/služebku/prodloužený víkend skutečně nepotřebujete všechny ty věci. Ve skutečnosti jich je potřeba méně a nejspíš vám nic chybět nebude. Skvěle se zvládnete zbalit třeba do jednoho z našich batohů z recyklovaného polyesteru, který je lehký a skladný. Samotné cestování tak bude výrazně pohodlnější.


Při každé aktivitě je potřeba si určit priority a vyhnout se rozhodovací paralýze. Zkuste přijít na to, jaké výhody má život podle minimalistických principů a žijte tak svůj život jednoduše a přirozeně.

Napsala pro vás: Bára